Białko konopne w proszku

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Kika80
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2021, 12:44

Białko konopne w proszku

Postautor: Kika80 » 20 kwie 2021, 21:24

Cześć i czołem! Poratuje ktoś?
W czasie ostatnich zakupów nieco mnie poniosło i skuszona opiniami na stronie sklepu dorzuciłam do koszyka białko konopne w proszku. Bio Planet ma dużo fajnych produktów, więc pomyślałam, że spróbuję też z tym.

Teraz jednak nie mam pomysłu jak go użyć, bo smak jest... hmm zauważalny :D nie jest zły, ale jednak nie pasuje do wszystkiego, a zamierzałam dosypywać go np. do mleka roślinnego. No wtedy wybitnie mi nie podchodzi, ale nie będę go wyrzucać. Raczej zależy mi na jakichś przepisach na smoothie albo koktajl w którym ten trawiasty smak zginie :D Z góry dzięki!
OlgaMaria
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 06 lut 2021, 07:30

Re: Białko konopne w proszku

Postautor: OlgaMaria » 21 kwie 2021, 05:57

Myśle że najłatwiej ukryć smak w czymś diametralnie odwrotnym, np ciasto marchewkowe, przepisów jest dużo w necie ,ja czasem robię ale zawsze przepis z danej chwili w internecie, bo zapisze a i tak potem nie znajdę,myślę ze takie ciasto smak zgubi ale równie dobrze koktajle warzywne pomogą zgubić smak
Nowia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 18 cze 2021, 12:01

Re: Białko konopne w proszku

Postautor: Nowia » 21 cze 2021, 10:16

nie wiedziałam nawet że takie białko jest :O

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość