Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko? Opinie

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Awatar użytkownika
Sebeky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2021, 07:31

Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko? Opinie

Postautor: Sebeky » 18 sie 2021, 07:49

Hej!
Okres wakacji powoli za nami, jak to zawsze bywa w takim okresie - naszła mnie potrzeba zrzucenia paru zbędnych kilogramów :kwasny: , a może i nawet delikatnej budowy mięśni. Z tego co pamiętam kluczowym elementem redukcji czy budowy dobrej jakości masy jest oczywiście dieta i odpowiednia ilość kalorii. Stosując wcześniej różne diety zawsze miałem problem z dostarczeniem odpowiedniem ilości białka. I tym razem, w tej kwestii chciałem wspomóc się odpowiednią suplementacją odżywki białkowej. Nie za bardzo jestem w temacie, trochę dopytałem kolegów, trochę poczytałem w sieci. W siecie trafiłem na białka tj. Amix Zero Pro. Szukam Opinii na jego temat. Czy to białko jest rzeczywiście najlepsze? Z tego co się orientuje - "na papierze" wygląda rzeczywiście najlepiej pod względem zawartości protein i aminokwasów. Będę wdzięczny za rady :) I dajcie proszę znać jakie Wy białka stosujecie.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2021, 13:49 przez Sebeky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TrenerBartek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2021, 07:55

Re: Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko?

Postautor: TrenerBartek » 18 sie 2021, 08:40

Hej!,
myślę że warto abym wypowiedział się w tym temacie :hyhy:
Kupując odżywkę białkową zawsze warto zwracać uwagę na:
1) Zawartość białka w 100g produktu - i tutaj już te dobre białka zaczynają się na poziomie 80g na 100g produktu. Z tego co widziałem białko o które pytasz - ma 90g w wersji smakowej i 95g w wersji naturalnej. Więc jest na bardzo dobrym poziomie.

oraz
2) zawartość poszczególny aminokwasów - to tzw. aminogram. - Tutaj warto zwracać uwagę na zawartość BCAA i EAA. Często w tych tańszych białkach pomimo wysokiej zawartości białka, ilośc najważniejszym aminowkasów jest na niskim poziomie, a to tak naprawdę one odżywiają nasze mięśnie. W tym Amix Zero Pro równiez wygląda to bardzo dobrze, jest sporo Leucyny :ok:

Ogólnie białko prezentuje się bardzo dobrze. Napewno nie należy do najtańszych, ale jeżeli pozwala Ci na to budżet to bierz.
Awatar użytkownika
Silny69
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2021, 07:54

Re: Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko?

Postautor: Silny69 » 18 sie 2021, 08:58

Miałem okazje testować już wiele marek, od tych bardziej ekonomicznych tj. SFD czy KFD po te z wyższej półki cenowej tj. Amix, Universal, BSN i w moim przypadku opłaca sie conieco dopłacić. Często w tych tańszych białkach, miewałem problemy trawienne, lekko wzdymany brzuch. Czułem że coś lekko zalega. O to białko które pytasz nie miałem okazji testować, ale z tej samej marki jadłem Amix Isoprime CFM i było naprawdę bardzo dobrze. Dobre trawienie, lekko wchodziło, bardzo dobrym smak i rozpuszczalność.
Awatar użytkownika
Monia123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2021, 08:24

Re: Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko?

Postautor: Monia123 » 19 sie 2021, 16:11

W sumie też powoli będę myśleć o zrzuceniu paru kilogramów :) Wiele moich koleżanek zażywa tego typu suplementy. Pytanie - czy w kwesti odchudzanie takie białko ma sens? Wiecie, mi nie zależy na mięśniach :cisza: tylko bardziej na zrzuceniu tłuszcze w rejonach brzucha, ud i pośladków. Typowe kobiece problemy ^^
Awatar użytkownika
TrenerBartek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2021, 07:55

Re: Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko?

Postautor: TrenerBartek » 20 sie 2021, 07:31

Awatar użytkownika
FitOlka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2021, 08:02

Re: Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko?

Postautor: FitOlka » 20 sie 2021, 07:33

Ja od lat stosuje Gold Standard z Optimum i szczerze polecam :)
Awatar użytkownika
Sebeky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2021, 07:31

Re: Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko?

Postautor: Sebeky » 24 sie 2021, 13:42

Awatar użytkownika
FitOlka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2021, 08:02

Re: Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko?

Postautor: FitOlka » 26 sie 2021, 18:34

Cnotliwy Bartello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2021, 12:59

Re: Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko?

Postautor: Cnotliwy Bartello » 29 wrz 2021, 11:45

Przyznam, że w swoim życiu piłem wiele różnych odżywek białkowych raczej wybierając te najbardziej renomowane firmy i wniosek jaki się nasuwa jest jeden ZERO PRO ! jest idealne pod każdym względem ! POLECAM ! :ok:
Geniusz Seba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2021, 09:44

Re: Amix ZeroPro - czy to najlepsze białko?

Postautor: Geniusz Seba » 30 wrz 2021, 09:47

Według mnie Top. Suplementuje się od 8 lat. Przetestowałem już kilkanaście różnych izolatów. Zero z Amixa jest najlepsze. Skład, smak, odczuwalna przyswajalność 10/10.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość