Amix Thermo Core, spalacz tłuszczu - opinie????

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Cnotliwy Bartello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2021, 12:59

Amix Thermo Core, spalacz tłuszczu - opinie????

Postautor: Cnotliwy Bartello » 29 wrz 2021, 12:14

Witam,
Jestem na etapie zmiany swojego spalacza termogenicznego na właśnie ThermoCore! Spotkaliście się kiedyś z jakąś opinią ? Bądź może miał ktoś kontakt bezpośrednio ! Opinie w necie są bardzo dobre a i cena na oryginalnej stronie Amix Polska jest całkiem spoko bo można trafić na promkę !!!!

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sebeky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2021, 07:31

Re: Amix Thermo Core, spalacz tłuszczu - opinie????

Postautor: Sebeky » 30 wrz 2021, 13:27

Cześć kilka miesięcy temu stałem dokładnie przed takim samym dylematem !!!! Miałem niby sprawdzony swój ulubiony termogenik jednak do Thermo Cora nakłoniła mnie moja trenerka!!! Co do działania!!?!? JEST REWELACYJNY bardzo skutecznie podbija termogenezę bardzo fajnie pobudza wzmacnia i podbija wytrzymałość !!! no i co dla mnie było ważne, skutecznie gasi apetyt na słodycze. Spalacz bez dwóch zdań Rewelacyjny !

Kupuj i podziel się opinią :)

Pozdrawiam
Geniusz Seba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2021, 09:44

Re: Amix Thermo Core, spalacz tłuszczu - opinie????

Postautor: Geniusz Seba » 30 wrz 2021, 14:12

Spoko mogę polecić, na treningu podczas stosowania tego suplementu lało się ze mnie jak dziurawego kibla.
Awatar użytkownika
FitOlka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2021, 08:02

Re: Amix Thermo Core, spalacz tłuszczu - opinie????

Postautor: FitOlka » 01 paź 2021, 11:49

Amix ma z tego co kojarzę jeszcze taki spalacz jak ThermoLean i jest on przeznaczony niby dla kobiet. Jednak i ja zdecydowałam się na zakup ThermoCora i nie żałuję robi naprawdę dobrą robotę Zdecydowanie polecam!!!
Cnotliwy Bartello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2021, 12:59

Re: Amix Thermo Core, spalacz tłuszczu - opinie????

Postautor: Cnotliwy Bartello » 01 paź 2021, 11:52

Super! bardzo Wam dziękuje. Zdecydowałem się na zakup i czekam na kuriera! dam znać w przeciągu tygodnia jak wrażenia ! jednak po waszych dobrych opiniach jestem pozytywnie nastawiony ! ZOBACZMY :)
Cnotliwy Bartello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2021, 12:59

Re: Amix Thermo Core, spalacz tłuszczu - opinie????

Postautor: Cnotliwy Bartello » 05 paź 2021, 11:33

Wczoraj wjechała pierwsza porcja ! Powiem tak! Takiego strzała nie dostałem po żadnym innym spalaczu :). Bardzo miłe pobudzenie, idealnie podbita koncentracja ! skok siły i wytrzymałości na wyjątkowo wysokim poziomie . No i termogeneza!!! MASAKRYCZNIE skuteczna :) . odezwę się za jakiś czas i dam znać co dalej !

Pozdrawiam

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość