antyperspiranty- białe plamy

Perfumy, Zapachy, Perfumerie Forum: dyskusje, opinie, recenzje: perfumy męskie, perfumy damskie, kosmetyki, wody toaletowe, wody kolońskie.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: antyperspiranty- białe plamy

Postautor: niebieskiorzel » 28 lip 2020, 20:35

Naprawdę świetnie się składa, że akurat natrafiłem na taki wątek. Chętnie podzielę się z Wami informacjami w tym temacie, które samodzielnie udało mi się wywnioskować. Otóż dobry dezodorant naprawę powinien spełniać kilka ważnych aspektów. Oprócz ładnego zapachu, powinien nie barwić ubrań oraz blokować wydzielanie potu. Nie chodzi tutaj wcale o markę ani cenę takiego produktu po prostu musi on dobrze zareagować z naszym organizmem. W mojej opinii najlepszą metodą na znalezienie dobrego produktu jest próbowanie nowych kosmetyków i dotarcie do ideału metodą prób i błędów. Mi właśnie w ten sposób udało się znaleźć dobry antyperspirant, którego używam teraz na co dzień. Zdecydowanie polecam zamawiać dezodoranty z drogerii Ezebra. To mój faworyt wśród drogerii internetowych. Mają duży wybór produktów zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Koniecznie sprawdzajcie: https://www.ezebra.pl/pl/menu/pielegnac ... y-171.html Jestem przekonany, że z łatwością znajdziecie też jakiś dobry produkt dla siebie :)

Wróć do „Perfumy, Zapachy, Perfumerie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość