Kosmetyki naturalne

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Kosmetyki naturalne

Postautor: wschodnia5 » 05 paź 2019, 18:46

hej, chcę zadbać o moje ciało i także dobrze je nawilżyć. Jaki kosmetyk warto wybrać? Naturalne produkty będą wskazane?
waldi3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 11 wrz 2019, 16:14

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: waldi3 » 05 paź 2019, 20:05

Warto używać naturalnych kosmetyków, które mają dobry skład. Pasuje mi teraz olejek witaminowy do ciała HB, bo dzięki niemu moja skóra przestaje być szorstka i wysuszona. Używając go codziennie można zyskać szybkie efekty i gładką skórę. Warto mieć naturalne kosmetyki.
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: bianka » 07 paź 2019, 14:24

Naturalne kosmetyki bardzo dobrze wpływają na kondycję naszej skóry. Jednak sklepowe produkty nie do końca mnie przekonują dlatego staram się sama robić peelingi a kosmetyki kupuję jedynie od sprawdzonych producentów.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: Arkadiusz1 » 11 paź 2019, 10:10

Otóż to. Właśnie dlatego zawsze warto zwracać szczególną uwagę na to, jakich kosmetyków używacie. A jeśli chodzi o Wasze dzieci, to powinniście przykładać do tego jeszcze większy nacisk. Najlepiej sprawdźcie takie kosmetyki jak Bentley organic, by móc być świadomymi, na co dzisiaj warto stawiać. Jestem przekonany, że to najlepsza opcja.
florencio82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2019, 09:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: florencio82 » 15 paź 2019, 09:11

Bardzo lubię kosmetyki z naturalnym składem, zauważyłam, że odkąd takie stosuje, stan mojej cery znacznie się poprawił. Składniki chemiczne w kosmetykach chyba nie służą nikomu, potrafią tylko zapchać pory. Często szukam fajnych kremów, lubię testować nowości. Ostatnio przeglądałam ofertę https://ekoteka.pl, kilka produktów mnie zainteresowało i na pewno coś zamówię, żeby sprawdzić.
katka41
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 00:41

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: katka41 » 16 paź 2019, 00:46

ja stosuję kosmetyki naturalne i zawsze kieruję się zasadą, że im krótszy skład, tym lepiej. mimo ze mam juz swoje lata :rotfl: to nie stosuje kosmetyków przeciwzmarszczkowych, a staram się dbać o mocne nawilzenie skóry, zwłaszcza zimą. mi sprawdza się stosowany na noc olej ze słodkich migdałów, a na dzień krem z kurkumą. raz w tygodniu robię peeling z fusów z kawy na ciało i twarz. fajna jest też raz na jakis czas glinka porcelanowa, fajnie rozjaśnia cerę.
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 24 lip 2019, 15:41

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: Radzka » 27 maja 2020, 10:07

z kosmetyków z dobrym składem mogę polecić markę Weleda :) https://www.apo-discounter.pl/weleda-c-596 mają dość duży wybór kosmetyków (również dla dzieci), przyzwoite składy, a co najważniejsze super działają :)
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: minella » 28 maja 2020, 13:05

kosmetyki naturalne są najlepsze, ja uzywam tylko takich :) bardzo lubie do pielegnacji twarzy serie botanic spa rituals z bielendy bo to 100% naturalnych skladników gdzie ekstrakty pochodza z czystych polskich łąk :)
Awatar użytkownika
tuberkuloza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:49

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: tuberkuloza » 29 maja 2020, 15:33

Zdecydowanie mniej mam wypryskow mam przy tym jak zaczelam nakladac kremy naturalne i ogolnie zele itp.
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: Vectra34 » 29 maja 2020, 19:10

Podpowiedzcie coś o marce Dermika https://dermika.pl/ Szukam konkretnej linii kosmetyków do twarzy i ciała. Najlepiej produkcji polskiej, a z tego co wyczytałam Dermika jest marką polską. Wśród jej produktów znalazłam kremy, maseczki, eliksiry do twarzy, jak i kosmetyki do pielęgnacji ciała. Szukam teraz opinii w temacie ich produktów. Koleżanka zwróciła na nie uwagę, próbowała krem do twarzy i jest zadowolona. Chciałabym kupić dla siebie, jak i dla mojej mamy. Widziałam na stronie, że linii mają sporo, ciekawa jestem, która byłaby najlepsza dla mojej mamy podchodzącej pod siedemdziesiątkę. Ja również musiałabym już mieć kosmetyki dla kobiet dojrzałych. Nie mam na razie zmarszczek i chciałabym aby taki stan rzeczy utrzymał się jak najdłużej. Zauważyłam, że Dermika posiada również linię kosmetyków dla mężczyzn. Mój mąż będzie zachwycony. Widziałam, że krem dla mężczyzn przeciw zmarszczkom i brudom jest w ciekawym opakowaniu, wygląda jak pianka do golenia, z podobnym dozownikiem.
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: rossi » 01 cze 2020, 23:42

[A mnie ostatnio z kosmetyków nieco innych, zainteresował octenicare krem. Wiecie, że można go wszechstronnie wykorzystać? No, bo leczy on podrażnienia, suchość skóry, odparzenia, co ciekawe ma on właściwości bakteriobójcze oraz antygrzybiczne. Dlatego jest to produkt, który warto w domu mieć.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: bella91 » 14 cze 2020, 20:21

Bardzo duży wybór kosmetyków wysokiej jakości znajdziesz tutaj https://hbprofessional.pl/ Jest to drogeria internetowa z ekskluzywnymi kosmetykami. Sama mam zamiar zaczać robić tam zakupy. Od jakiegoś czasu stawiam tylko na dobre kosmetyki z wyższej półki i jak na razie mi się sprawdzają.
Miszczuk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 09:57

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: Miszczuk » 17 cze 2020, 09:58

Kosmetyki naturalne są coraz popularniejsze wśród kobiet :) są coraz bardziej świadome i cenią sobie naturalną kompozycję kosmetyków :)
___________
sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami
tillman.nia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:53
Lokalizacja: Chorzów

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: tillman.nia » 19 cze 2020, 12:56

Moim zdaniem bardzo ważne jest by używać kosmetyków, a szczególnie z substancjami naturalnymi. Każdy człowiek powinien zadbać nie tylko o zdrowie fizyczne poprzez treningi i zdrową żywność, ale i o pielęgnowanie swoje ciała. Dla osób, które mają problemy ze zmarszczkami, bardzo dobry jest kwas hialuronowy.

_________________________
kurs kwas hialuronowy
gabi90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 08 lip 2018, 23:08

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: gabi90 » 01 lip 2020, 09:04

ja ostatnio wybrałam się na duuuże zakupy do rossmana i między innymi zaopatrzyłam się w końcu w porządną odżywkę do paznokci, bo trochę w ostatnim czasie mi podupadly :D nie wiem jak wy, ale największe zaufanie mam do odżywek od Eveline. po prostu są sprawdzone, skuteczne i mają spoko cenę. nie wiedziałam, że mają aż tak szeroki wybór, chyba sporo nowinek w ostatnim czasie wypuścili i finalnie zdecydowałam się na bio utwardzacz bio power.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość