Kurkuma działa ?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
leszek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 17 paź 2019, 11:02

Kurkuma działa ?

Postautor: leszek87 » 25 paź 2019, 10:11

Witam, moja kobieta uparła się ostatnio na pielęgnację naturalną. Wszystkie kosmetyki poszły na bok a zaczęła skupywać masowo zioła przyprawy i inne takie kadzidełka. Jako dobry mężczyzna postanowiłem kupić coś mojej ukochanej, myślałem ze kurkuma będzie dobrym pomysłem, bo widziałem ze moja luba ostatnio o tym czytała i się jej jakoś złote mleko spodobało. I teraz nwm czy zamówić sobie przez neta czy jechac do jakiegoś sklepu zielarskiego i to kupić ku uciesze mojej ukochanej.
Proszę o Pomoc!
Pozdrawiam Leszek.
Leszko87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2020, 10:06

Re: Kurkuma działa ?

Postautor: Leszko87 » 30 lis 2020, 12:43

Lubiej znudziła sie pielęgnacja ciała w ten sposob i zaczeła dbać od siebie "od wewnątrz" tak ze wlatuja róznego rodzaju diety. I ostatnio zauwazyłem ze nic tylko siedzi w garach i faszeruje mnie jakimiś sałatkami i tym podobnymi. Więc stwierdziłem ze znajde jej catering dietetyczny który dostarczy dla niej jakies fajne dietetyczne fit pudełka a ja wezme sobie coś z mięskiem :-D tylko pytanie czy takie rozwiązanie bedzie dobre? czy moze ktoś podzielić sie opinia? czy dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie? z góry dziekuje za pomoc!
leszek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 17 paź 2019, 11:02

Re: Kurkuma działa ?

Postautor: leszek87 » 30 lis 2020, 12:56

Swietnym pomysłem jest spróbowanie jakiejs diety. Jesli nie ma czasu na gotowanie to zawsze można zamówić catering dietetyczny który dostarczy codziennie jakieś wartosciowe pudełko z jedzonkiem. Jeśli jestes z okolic Wawy to polecam gorąco catering dietetyczny Warszawa Dietostrefa.
MarikaSkej
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2020, 13:13

Re: Kurkuma działa ?

Postautor: MarikaSkej » 30 lis 2020, 13:16

Myślę ze tak jak moi poprzednicy polecę dietę. Sama stosuje i czuje się wysmienicie. Jesli masz wystarczajaco pieniędzy i nie lubisz gotować to najlepszym rozwiazaniem bedzie catering dietetyczny. Jeśli miałbym coś polecić to najlepiej chyba najlepsza dieta pudełkowa Warszawa jest w Different.
Awatar użytkownika
AdoreDelano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2020, 09:45
Lokalizacja: Słupsk

Re: Kurkuma działa ?

Postautor: AdoreDelano » 01 gru 2020, 10:41

Uwielbiam kurkumę ale jednak nie jako maseczka :D
mlodaja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 22 sty 2021, 11:40

Re: Kurkuma działa ?

Postautor: mlodaja » 22 sty 2021, 12:00

polecam krem do twarzy z drzewa sandalowego i kurkumy, naturalny produkt od Orientany, swietnie nawilza i odzywia skore!
abc-zdrowie.com
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2020, 19:21

Re: Kurkuma działa ?

Postautor: abc-zdrowie.com » 15 lut 2021, 20:42

Kurkumina w ostatnich latach stała się bardzo popularna.Pojawiło się wiele badań dotyczących zdrowotnych właściwości.
Połączenie Kurkuminy z z witamina D w postaci płynnej powoduje aż o 185% większą wchłanianie kurkuminy.
https://abc-zdrowie.com/licur-7000-z-wi ... umina.html
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Kurkuma działa ?

Postautor: lotta » 23 lut 2021, 18:26

]Kurkumina w ostatnich latach stała się bardzo popularna.Pojawiło się wiele badań dotyczących zdrowotnych właściwości.
Połączenie Kurkuminy z z witamina D w postaci płynnej powoduje aż o 185% większą wchłanianie kurkuminy.


To super wiadomość! Nie wiedziałam - musze zgłębić temat, bo najbadziej interesują mnie naturalne kosmetyki robione we własnym zakresie.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość