Modelowanie ust

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Modelowanie ust

Postautor: Justyna Bara » 05 gru 2019, 13:24

Ostatnio postanowiłam uporać się z niesatysfakcjonującym kształtem moich ust. Postawiłam na preparat Kysse od Restylane i muszę przyznać, że pierwsze efekty są już widoczne, skóra po zaaplikowaniu stała się bardziej młodzieńcza, zaś same usta bardziej pełne i jędrne, to działa! A wy czego używacie do modelowania ust?
LaReina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 10:09

Re: Modelowanie ust

Postautor: LaReina » 09 gru 2019, 10:07

Miałam powiekszanie usta tym kwasem i powiem szczerze, ze według mnie to jest najlepszy kwas jaki jest do ust. Nie ma grudek, kwas jest bezpieczny i przede wszystkim nie ma kaczego dzioba. Nie wiem czy widziałaś efekty po innych kwasach, ale właśnie albo grudy albo po prostu takie napompowane te usta tragicznie.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Modelowanie ust

Postautor: Lilka2 » 18 gru 2019, 20:48

Wedlug mnie nie ma nic zlego w modelowaniu i powiekszaniu ust - trzeba jednak rozwaznie wybierac takie kliniki. Wazne aby do takiego zabiegu uzyto sprawdzonych produktow - kwasu hialurunowego wysokiej jakosci. Ja np stosuje wypelniacze do ust tylko od Restylane odkad polecila mi je moja lekarka https://www.restylane.com/pl/ . Zapewniaja naturalny wyglad i bardzo szybko schodzi mi opuchlizna po zabiegu po nakluwaniu. Kwas bardzo dobrze sie przyjmuje i gwarantuje naturalny efekt
Awatar użytkownika
victoria38
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2019, 20:47
Lokalizacja: Czarna

Re: Modelowanie ust

Postautor: victoria38 » 23 gru 2019, 21:57

Świetne są do tego konturówki i pomadki z Rimmela
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Modelowanie ust

Postautor: Roxi » 24 sty 2020, 09:56

Ja się zdecydowałam na powiększenie ust kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona z efektu bo jest on naturalny. Polecam Neonię w Krakowie: https://neonia.com.pl/problem-zabieg/powiekszanie-ust-krakow/. Pani doktor naprawdę zna się na rzeczy :)
Awatar użytkownika
vernon85
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2020, 22:44
Lokalizacja: Sopot

Re: Modelowanie ust

Postautor: vernon85 » 18 lut 2020, 23:51

Ja ostatnio pokochałam na nowo błyszczyki. Zapomniałam już jak pięknie wyglądają na ustach i jak je optycznie powiększają. Jedynym ich minusem jest trwałość
morelka34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 120
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:32

Re: Modelowanie ust

Postautor: morelka34 » 21 lut 2020, 08:30

Ja troszkę się bałam iść na powiększanie ust, ale jak juz mam zrobione to jestem bardzo zadowolona. Na szczęście trafiłam do super specjalistów - https://klinikamiracki.pl/neauvia-intense-lips/ I efekt jest WOW!
Marcelina120
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2021, 15:16

Re: Modelowanie ust

Postautor: Marcelina120 » 26 sty 2021, 16:39

Również miałam pewne obawy ale mam sprawdzoną i zaufaną klinikę gdzie wykonują takie zabiegi (Unient Union Dental SPA) . Myślę, że bardzo dużo zależy nie tylko od umiejętności, ale i również od poczucia estetyki osoby która wykonuje zabieg. Mi się udało trafić w świetne ręce :serce:
bianca14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:42

Re: Modelowanie ust

Postautor: bianca14 » 29 sty 2021, 14:33

mason.treutel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2021, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Modelowanie ust

Postautor: mason.treutel » 01 lut 2021, 15:12

Stawiam na naturalność.
kazia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2021, 13:10

Re: Modelowanie ust

Postautor: kazia » 09 lip 2021, 15:08

Jeśli chcecie się wybrać na na delikatne, subtelne modelowanie ust, to ja za całego serducha polecam Wam klinikę w Częstochowie https://bienkowscyclinic.pl/. Osoba, która robiła mi ten zabieg jest przesympatyczna, rozwiała moje wszelkie wątpliwości i obawy, a później zrobiła coś niebywałego. Moje usta to prawdziwy majstersztyk :)
czajka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2016, 10:01

Re: Modelowanie ust

Postautor: czajka » 12 lip 2021, 22:33

dla mnie modelowanie ust było koniecznością, ponieważ gorna warga nie była symetryczna w stosunku do dolnej i chciałam to skorygować. trafiłam do kliniki vesuna z krakowa, w ktorej zajęli się odpowiednio moim problemem. teraz wyglądam normalnie, a przede wszystkim naturalnie. jak ktoś nie znał mnie przed zabiegiem, to nawet nie ma pojęcia, że robiłam coś z ustami.
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Modelowanie ust

Postautor: mapka » 18 lip 2021, 16:39

Ja miałam robioną górną wargę w klinice SCLINIC Zabieg wykonywała dr Syryło, świetna specjalistka od medycyny estetycznej.
Efekt jest super, bardzo naturalny - ale nie ma jakiegoś wielkiego powiększenia tylko lekkie wypełnienie. Trochę opuchlizny po samym zabiegu było ale już na drugi dzień całość wyglądała b.ok. Ja mam małe usta ale o ładnym kształcie, chciałam je tylko odrobine skorygować.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość