Olej Arganowy a piękne włosy

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
kiecaanna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2013, 13:47
Lokalizacja: Lublin

Postautor: kiecaanna » 12 wrz 2013, 13:52

Kupowalam kilka razy oleje arganowe z hurtowni kosmetycznych. Efekt poczatkowy byl wow i myslalam,ze bedzie to moj ulubiony kosmetyk do wlosow. ale po pol roku stosowania zaczely mi sie mocno puszyc wlosy i lamac, byly przesuszone. Sprawdzilam sklad tych olejkow i zauwazylam kilka skladnikow poza samym olejem arganowym...ktore mocno wysuszaly mi wlosy. przerzucilam sie calkowicie na naturalne produkty. kupuje teraz olej arganowy na stronnie internetowej Zielony Nurt i nie dosc, ze ma certyfikaty ekologiczne to w dodatku jest naturalny, w czystej postaci, bez ulepszaczy. Ten olej sprawdzil sie wysmienicie i uzywam go juz naprawde dlugo, nie wysysza wlosow, a odzywia je, pielegnuje, wygladza i nablyszcza. jest swietny
a_gatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2011, 01:08

Postautor: a_gatka » 21 wrz 2013, 19:46

lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 28 lis 2013, 08:55

Olej arganowy jest nazywany złotem ze względu na całą gamę właściwości odżywczych. W połączeniu np. z czystym kolagenem potrafi zdziałać cuda :)
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: saraa » 13 sie 2015, 13:46

Ja nie przepadam za nakładaniem czystego olejku arganowego na włosy.może po prostu mam je za cienkie i źle na to reaguja? Za to super są kosmetyki, które zawierają olejek w sobie. Czesto czytam etykiety tak więc jak widzę,ze jest w składzie to juz na plus.Byłam bardzo zadowolona z serii kosmetyków cece argan pro , teraz używam kosmetyków z ich nowej serii experto i powiem Wam,ze są jeszcze lepsze. Szamponu oraz odżywki używam od miesiąca i juz widzę duże efekty działania. Włosy są mocniejsze, bardziej odżywione oraz się tak nie puszą. Używam wersji smooth:
Obrazek
pralka
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:25
Lokalizacja: Płock

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: pralka » 04 wrz 2015, 08:22

Robię sobie czasami maski z tego olejku i rzeczywiście daje to fajny efekt. Poza tym używam też jednak ampułek wygładzających włosy, bo czasami ciężko mi je inaczej poskromić. Radzą sobie doskonale.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: AinEingarp » 28 wrz 2015, 15:42

Nie korzystałam jeszcze nigdy z olejku arganowego, mimo, że wszyscy wokół go polecają. Lubię swój olej kokosowy, jest cudowny na końcówki.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: dyskutantka » 29 wrz 2015, 11:26

Jedno mogę powiedzieć , wszystko co było do kupienia w aptekach do pielęgnacji włosów - wykupiłam i
stosowałam - efekt mizerny, dopiero po kupieniu tabletek MERZ SPEZIAL - seplement diety , 60 drażetek (zdrowie skóry, włosów, paznokci) zauważyłam bardzo dużą poprawę,ale moiżliwe, że i ten wspomniany olejek daje dobre efekty - nie stosowałam, więc nie wiem.Ale te drażetki o których wspominam są rewelacyjne.Tabletki są dostępne w aptekach i to bez recepty. :)

Obrazek
Kropeczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 20 sie 2016, 07:19

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: Kropeczka » 20 sie 2016, 07:50

Ja kupuje takie serum do włosów z Venity , głęboko regenerujące szczególnie końcówki z olejkiem arganowym i buriti. Faktycznie regeneruje, wzmacnia i nawilża włosy, poprawia ich kondycję, no i chroni podczas suszenia czy stylizowania prostownicą czy lokówką.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: dyskutantka » 22 sie 2016, 10:18

sulwisia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 27 wrz 2016, 19:42

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: sulwisia » 27 wrz 2016, 20:03

Wiadomo że jak ktos na co dzień używa prostownicy, lokówki czy nawet suszarki to włosy będą osłabione... tyle że ja tak nie robię.... prostownica "od wielkiego dzwonu" a suszarka też rzadko, a włosy i tak słabe... jeszcze teraz po lecie to juz w ogóle sobie poradzić nie mogę...

co do tego serum z venity - nie znam, ale może warto spróbować... a poza tym chyba zostaje jedzenie warzyw więcej i może jakaś suplementacja...
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: dyskutantka » 29 wrz 2016, 22:04

Najlepdzą odżywką na włosy jest odpowiednie odżywianie się,jadanie warzyw,owoców, ale ostatnio kupiłam w aptece "Vitapil" -w formie kapsułek,wystarczy spożywać je 1 x dziennie,a czy będą jakieś efekty ? podobno - fryzjerka powiedziała - że już mi tak włosy podczas mycia nie wychodzą,czyli efekty są.... :)
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: szyna » 05 paź 2016, 10:29

Z tej firmy nie znam, a do czego potrzebujesz?
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: dyskutantka » 05 paź 2016, 18:13

Awatar użytkownika
koralgol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 29 wrz 2016, 13:48

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: koralgol » 09 paź 2016, 21:12

Muszę wypróbować ten olej arganowy, czy może lepiej kokosowy? Co byście poradziły? Ogólnie mam bardzo suche włosy, używam zarówno suszarki, jak i prostownicy :kwasny: Miałam wypróbować choć zwykły olej rzepakowy ale ciągle jakoś brak czasu :-(
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Olej Arganowy a piękne włosy

Postautor: miracle » 10 paź 2016, 12:27


Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość