Zadbana skóra dłoni

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: felicja44 » 18 sie 2019, 20:33

PO zimie bardzo popularne są zabiegi przeciwstarzeniowe na dłonie, zerknij na ofertę tego gabinetu http://www.medlift.pl - kilka moich znajomych regularnie odwiedza Panią dr Anie, ona doradzi i wykona zabiegi medycyny estetycznej mega profesjonalnie i w dobrej cenie
patrycja07
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 09:37

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: patrycja07 » 28 sie 2019, 13:47

Prawdę mówiąc, każdy krem nawilżający nadaje się do pielęgnacji dłoni. Po prostu jedne działają lepiej inne gorzej i to wszystko zależy od osoby i jej skóry. Nie da się określić, który krem jest najlepszy.




_____________________
https://dermestetic.eu/forum/
Maro94
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 paź 2017, 13:50

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: Maro94 » 28 sie 2019, 14:38

Moja dziewczyna zawsze lubi dbać o wygląd rąk i samych dłoni. Kupuje różne kremy, chodzi na zabiegi pielęgnacji dłoni i strasznie tego pilnuje. Ostatnio przypadkiem trafiła na tą stronkę internetową http://gorlickakruk.pl/oferta/pielegnacja-dloni/ i odkryła nowy Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka - Kruk. Idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy oczekują profesjonalnego podejścia i starannie wykonanych zabiegów. Moja dziewczyna była już u nich kilka razy i jest bardzo zadowolona, twierdzi że nie będzie już szukać kolejnego takiego gabinetu, bo tutaj może wykonać wszystkie zabiegi, które chce.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: felicja44 » 30 sie 2019, 22:14

W Magicznej Klinice zdaje się są tez zabiegi na dłonie? To doświadczeni lekarze, super preparaty i sprzęt - myślę, że od czasu do czasu warto sobie takie zabiegi zafundować.
crysti1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 99
Rejestracja: 02 sie 2018, 18:31

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: crysti1 » 28 wrz 2019, 22:03

polubiłam robienie peelingu do rąk https://www.doz.pl/apteka/p133589-Botam ... tynu_50_ml skóra jest dużo bardziej miękka i miła w dotyu po takim peelingu
hundred
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 19 wrz 2019, 14:13

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: hundred » 04 paź 2019, 20:51

Dla mnie też jest to bardzo ważne, by mieć odpowiednie kosmetyki i wybrałam krem witaminowy do ciała Hildegard Braukmann dzięki któremu mogę się cała smarować, ale często także tylko dłonie, bo wyjątkowo mi się wysuszają. Kosmetyk ma dobry skład i zostawia skórę jędrną.
weronikakus1990
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 18 wrz 2019, 07:59

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: weronikakus1990 » 07 paź 2019, 09:05

Wiadomo, że dla dłoni najlepsze są naturalne kosmetyki. Zbliża się niestety jesienno-zimowy okres i moje dłonie są w złej kondycji. Suche i zniszczone, mimo, że codziennie o nie dbam. Mimo wszystko dłonie mojego męża to dopiero odstraszają! A przynajmniej tak było dopóki go nie zaczęłam wysyłać na manicure dla mężczyzn https://manspa.pl/manicure-dla-mezczyzn-krakow. I w sumie później gdy zobaczyłam efekty sama zaczęłam chodzić na zabiegi tego typu. :zawstydzony: :zawstydzony: Powiem Wam, że nic lepiej nie poprawi waszej kondycji niż odpowiedni peeling albo kąpiel parafinowa. Dłonie są gładkie na dłuższy czas, a wykonywanie tych zabiegów regularnie pozwala odrzucić wszystkie kremy. Polecam także poszukać na internecie - taką kąpiel parafinową można zrobić samemu. :ok: :ok:
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: bianka » 07 paź 2019, 14:23

Zgadzam się, że o dłonie trzeba dbać, gdyż są naszą wizytówką! W ostatnim czasie wielu mężczyzn zaczyna korzystać z usług mających na celu pielęgnację dłoni i paznokci! Ja uwielbiam peeling cukrowy !
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: dusia » 10 gru 2019, 15:37

wystarczy dobry krem :) I nie, nie trzeba mieć grubego portfela by zapewnić swoim dłoniom skuteczną pielęgnacje. ja kupiłam ostatnio w rossmanie krem i love vegan food z awokado i hibiskusem ( ten z serii i love vegan food) i generalnie WOW! świetnie nawilża i łagodzi, skóra na dłoniach nie jest już tak przesuszona i zaczerwieniona jak zwykle.

Obrazek
Majka2312
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 05 lip 2017, 17:54

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: Majka2312 » 17 gru 2019, 15:30

Ja ogólnie mam suchą cerę a ręce są u mnie strefą szczególną. Stosuję na nie krem Atopis Novaclear, który świetnie nawilża, regeneruje i wygładza. Szukałam długo własnie takiego kosmetyku, który szybko przynosi ulgę podrażnionej skórze i w końcu znalazłam;)!
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: lotta » 05 mar 2020, 08:04

oprócz dłoni to pamiętajcie też o paznokciach i skórkach. Co wam po zadbanej skórze dłoni jak paznokcie nie będa idealne. Ze swojej strony mogę polecić BioSOS dla skórek i paznokci z Eveline - to moje najnowsze odkrycie. Fajny preparat z naprawdę dobrym składem :) a efekty działania widać bardzo szybko. Po kuracji manicure będzie idealny ;)
Awatar użytkownika
dale43
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2020, 19:57
Lokalizacja: Kielce

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: dale43 » 07 mar 2020, 21:58

Ja bardzo lubię kremy z awokado, albo naturalne maski na dłonie
spokowiesia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2020, 13:11

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: spokowiesia » 12 mar 2020, 13:14

raz w tygodniu peeling no i staram sie jakies prace domowe wykonywac w rekawiczkach, dodatkowo na nc gruba warstwa kremu od novaclear z olejem konopnym i na to rekawiczki bawelniane, w ciagu dnia rowniez go uzywam i mam piekne raczki :)
gabi90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 08 lip 2018, 23:08

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: gabi90 » 21 mar 2020, 18:23

od jakiegoś czasu bardzo intensywnie dbam o paznokcie. zaczęłam od kuracji odżywką diamentową eveline. a teraz,jak już całkowicie zregenerowałam płytkę paznokcia, to uzywam ich bio oliwki. dzięki temu skórki mam mega miękkie i takie zdrowe(np. nie zahaczają się). no i poza tym ta oliwka fajnie nabłyszcza płytkę paznokcia. całkowicie zrezygnowałam z lakierów,bo w takim naturalnym wydaniu pazurki wygladają bosko<3

Obrazek
KosmetyczkaGosia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2020, 14:50

Re: Zadbana skóra dłoni

Postautor: KosmetyczkaGosia » 17 kwie 2020, 14:56

Zadbana skóra dłoni to dla mnie podstawa :) zawsze staram się mieć perfekcyjnie zrobiony manicure wykonuję go samodzielnie w domu :) jednak przy tym mam przy sobie dosłownie w każdej torebce krem Bielenda - idealny do suchych dłoni podatnych na wiatr czy nadmierne nasłonecznienie :) jeśli ktoś zmaga się z tym problemem co ja to polecam ten krem z napisem Comfort+ :)

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość