Depilacja nóg i pach

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: jjusti18 » 13 lip 2020, 23:16

Depilacja laserowa nóg, pach, bikini - to super sprawa. Jak, ktoś chce skutecznie pozbyć się owłosienia, to jest to najlepszy sposób. Jak chcecie więcej na temat takiej depilacji się dowiedzieć, to najlepiej o to popytać fachowców - https://www.estelium.pl/depilacja-laserowa . Oni mają w tym zakresie spore doświadczenie oraz wiedzę.
pola321
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 20 sty 2021, 15:08

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: pola321 » 25 sty 2021, 09:35

Każdy z nas chce mieć poczucie świeżości jeśli chodzi o ciało. Depilacja różnych miejsc jest czymś powszechnym i istnieją różne metody usuwania owłosienia. Każdy z nas jest inny i ma swoje ulubione sposoby. Na stronie https://www.trustedcosmetics.pl/krem-cz ... dka-skore/ można dowiedzieć się więcej na temat depilacji kremem bądź woskiem. Być może te ciekawe informacje podsuną wam nowe rozwiązania dla siebie, które jeszcze bardziej polubicie.
Tati17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 07 kwie 2020, 16:30

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: Tati17 » 29 sty 2021, 15:50

Skoro ciekawi Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia treści na niniejszy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas ponieważ rzeczywiście warto według mnie - http://odepilacji.pl .
mason.treutel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2021, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: mason.treutel » 01 lut 2021, 15:11

Czy depilacja laserowa jest kompletnie bezbolesna?
Nosleep123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 05 lut 2021, 14:11

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: Nosleep123 » 08 lut 2021, 11:23

Będzie praktycznie bezbolesna o ile wybierzesz dobry salon lub gabinet do tego. Mi koleżanki poleciły https://epilou.pl/. Z pewnością skorzystam z ich usług, a też mam strasznie wrażliwą skórę i niski próg bólu. Sądzę, że będzie tak dobrze zrobione, że nic nie będę czuła. Gabinet jest w Krakowie. A jeśli chodzi o pachy to też mam problem, ale z wrastającymi włoskami pod pachami. Nie raz mnie to okropnie boli i też zamierzam zrobić sobie taką depilacje pach.
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: felicja44 » 28 mar 2021, 16:11

Właśnie o to chodzi, jak się wybierze. dobry gabinet, który jest zaopatrzony w sprzęt najwyższej klasy, to efekty depilacji są naprawdę zadowalające. Wiem, że w klinice elite wykonują takie zabiegi z powodzeniem, oni maja laser diodowy vectus, ponoc bardzo dobry i skuetczny. Od sprzetu dużo zależy, ale od doświadczenia lekarza czy kosmetologa też, wiadomo...
klapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2017, 19:18

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: klapka » 20 maja 2021, 10:44

Ja miałam robione zabiegi laserem vectus i to jest najbardziej skuteczny laser, śmiało polecam bo na prawdę warto. Ja chodziłam w Warszawie do salonu Depicare, bardzo przyjazny salon, super obsługa, nic dodać i nic ująć :)
Dagmara000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 02 wrz 2021, 10:12

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: Dagmara000 » 02 wrz 2021, 11:27

ja robiłaam domowym urządzeniem i efekty fajnie bardzo
klapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2017, 19:18

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: klapka » 18 gru 2021, 00:45

Laser vectus posiada większą głowicę, która chłodzi. Zabiegi są krótsze i bardziej skuteczne. Efekt można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Jak jesteście z Warszawy to zajdźcie do salonu Mariposa na Twardej. U nich robiłam zabiegi i jestem bardzo zadowolona.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość