Depilacja nóg i pach

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
monika.lis123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2017, 15:35

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: monika.lis123 » 09 mar 2017, 15:47

na razie muszę się z tym wstrzymać, niestety jest to kosztowne. Jednak slyszałam, że bardzo boli, to prawda?
Marek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 16 gru 2016, 15:21

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: Marek87 » 22 maja 2017, 11:09

Co do bólu nie wypowiadam się, bo na temacie się nie znam. Na pewno boli finansowo. Chociaż, jak żona była ostatnio w tym gabinecie kosmetycznym na bemowie, wcale nie zapłaciła strasznie dużo.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: szyna » 07 cze 2017, 13:29

Tylko depilator masz na lata, a depilację na jeden sezon.
Katarzynka_22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2017, 13:14

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: Katarzynka_22 » 27 cze 2017, 13:19

Nie ma co się oszukiwać, jeśli używasz maszynki to wcale się nie depilujesz a jedynie strzyżesz:), bo skracasz włoski przy skórze -nie da się więc uniknąć tego,że skóra będzie szorstka. Przy depilacji laserowej ma się spokój( no bo nie trzeba się już depilować) i gładką skórę. Byłam w Vici Clinic na 6 zabiegach, z czego pierwszy był za 50% i teraz mam całkowity spokój z depilacją.
anka_skakanka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 28 lip 2017, 15:49

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: anka_skakanka » 31 lip 2017, 11:18

Ja kupiłam sobie niedawno philips lumea i muszę przyznać, że była to najlepsza decyzja zakupowa od bardzo dawna. Mam neidoczynność tarczycy, więc problem z włoskami większy niż koleżanki. Chodziłam kiedyś na depilację laserową do salonu, ale wydałam masę pieniędzy, a efekty znikome. Postawiłam zatem, że nie ma co wierzyć w to, że mój problem zniknie raz na zawsze po kilku zabiegach laserowych. Lumęę kupiłam bo stwierdziłam, że nawet jeśli jest droga i mam wykonywać zabiegi raz na jakiś czas, to nadal na dłuższą metę na tym zaoszczędzę bo mogę depilować nie tylko pachy i bikini, ale też całe nogi. Jak na ten moment nie wykonałam jeszcze całej serii zabiegów, ale jest po ok. 4 i muszę przyznać, że efekt jest rewelacyjny. Nigdy w życiu nikomu nie oddam tego urządzenia :D
Awatar użytkownika
Mental.Aura
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 09 sie 2017, 15:01

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: Mental.Aura » 10 sie 2017, 14:04

Ja za to polecam depilacje laserową jest to droga, ale długo trwała sprawa. Tzn. musimy iść na kilka sesji i po tych kilku sesjach na bardzo długi okres jesteśmy łyse i delikatne w miejscach depilowanych, ponieważ przy depilacji laserowej jest usuwana cebulka włosa, która strasznie długo się regeneruję dlatego przez długo czas nie wyrasta nawet milimetr włoska, najlepszy kolor włosków do depilacji to wszystkie ciemne, bo blond ma problem ponieważ laser ma problem ze złapaniem jasnego pigmentu.
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: saraa » 14 sie 2017, 10:11

Czy ja wiem czy taka droga.... Jesli wyliczysz sobie ile wydawałaś na depilację tradycyjną przez lata to może się okazać, że wcale nie jest to takie kosztowne na jakie wygląda :)
A zdecydowanie warto jest się na to wybrać jeśli macie mocniejsze włoski oraz jesli depilacja jest dla Was problematyczna ( sama nie miałam ochoty na regularne usuwanie włosków z nóg....).
Polecam jednak dobrze zastanowić się nad laserem bo lasery są rózne. Niektóre są skuteczniejsze, niektóre znacznie mniej. Jeśli ktoś z Was jest z Wrocłąwia to polecam Proclinic:
http://proclinic.pl/oferta-medycyna-estetyczna/
Mają tam bardzo dobry laser light sheer Poza tym wszystko wykonywane jest przez kosmetologów z doświadczeniem. A nie przez kosmetyczki jak to bywa w innych miejscach.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: szyna » 16 sie 2017, 12:38

Zastanawiam się nad zakupem depilatora, bo tradycyjna depilacja już mnie męczy.
Dzennika5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 cze 2017, 12:57

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: Dzennika5 » 28 sie 2017, 13:54

No wlasnie depilator to nic przyjemnego a i tak trzeba co jakis czas powtarzać ten zabieg, Według mnie najlepiej zainwestować w depilacje laserową. Moja znajoma chodzi do salonu http://www.esteti-med.pl/zabiegi/depilacja-laserowa i sukcesywnie pozbywa się włosów z niektórych części ciała. Jest to świetny sposób bo pozbywacie się włosów raz na zawsze :)
MattBrody
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2017, 06:31

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: MattBrody » 29 sie 2017, 07:54

Moim zdaniem nie warto inwestować w sprzęt ponieważ ten sprzęt, który ty sobie kupisz będzie o wiele słabszy od tego, który jest w salonie kosmetycznym. Najlepszym sposobem jest depilacja laserowa w salonie kosmetycznym, jest ona długotrwała więc polecam każdej Pani/Panu. :)
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: szyna » 29 sie 2017, 08:38

A dlaczego nie? Teraz sa nawet depilatory ipl, na przykład babyliss ma coś takiego.
partycja_82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2017, 14:11

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: partycja_82 » 01 wrz 2017, 14:18

Ja męczę się praktycznie codziennie z maszynkami. Niestety, ale od depilatora mam bardzo podrażnioną skórę i nic na to nie pomaga. Stosuję pilingi, balsamy, mleczka i różne inne specyfiki, a i tak nic nie pomaga. Męczące jest to codzienne golenie nóg, ale niestety na laser mnie nie stać w tym momencie :(
aniaola37
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 10 gru 2016, 14:53

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: aniaola37 » 06 wrz 2017, 17:16

Od tego wlasnie powinnyscie zacząć swoje zmagania z depilacja laserową. Bo taka wlasnie depilacje wam polece. Super sprawa i wcale az tak bardzo nie boli... Znajome chodza do salonu kosmetycznego Skinline i bardzo sobie chwala. Jest to wygoda jak juz bedziecie po takim zabiegu, raz na zawsze pozbedziecie sie wloskow
monikakacz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2017, 13:37

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: monikakacz » 12 wrz 2017, 13:40

Tak to używam maszynek, ale jak wyjeżdżam na wakacje to wtedy idę do kosmetyczki na wosk
Agronauta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 12 wrz 2017, 08:54

Re: Depilacja nóg i pach

Postautor: Agronauta » 19 wrz 2017, 16:00

Niedawno moja dziewczyna skorzystała z depilacji laserowej i szczerze muszę powiedzieć, że nie dość, że efekt jest długotrwały to jest ona mięciutka w tych miejscach jak pupcia niemowlaka, niesamowite jak technologia się rozwija w dzisiejszych czasach. Polecam każdemu kto ma problem z nadmiernym owłosieniem.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość