Delpos - opinie

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Awatar użytkownika
AdoreDelano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2020, 09:45
Lokalizacja: Słupsk

Delpos - opinie

Postautor: AdoreDelano » 01 wrz 2020, 09:39

Cześć :) Potrzebuję pomocy bo wypadają mi włosy i to na prawdę strasznie dużo mi ich wypada. Próbuję walczyć z tym od ok. 8 miesięcy i zbyt wiele się nie dzieje. Widzę w sumie tylko tyle, że np. tabletki i płukanka z piwa jakoś trochę poprawiła stan włosów i coś z lekka mniej wypadają, ale jednak chciałabym dodać coś jeszcze na same włosy i na skalp. Myślę, ze jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż od razu lecieć do lekarza. Widziałam w sumie też i to, że sa naturalne zestawy na wypadanie włosów i właśnie na jednym rankingu widziałam, że pojawiło się coś takiego jak delpos tylko no właśnie na ile on jest naturalny? Nie mam pojęcia, bo sie niezbyt bardzo znam na składach, zwłaszcza że pierwsze takie łacińskie nazwy czy tam angielskie widzę pierwszy raz w życiu i nie mam pojęcia z czym to się je. Możecie chociaż mi jakoś odrobine pomóc w rozszyfrowaniu tych kosmetyków? Jak to działa wszystko? Czy ma szansę pomóc itp?
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: Delpos - opinie

Postautor: poziomka » 11 wrz 2020, 11:54

Ja też pracuje nad tym, żeby włosy przestały wypadać ale dodatkowo żeby zaczęly też szybko rosnąć. Bardzo ważny dla mnie jest szybki porost włosów domowe sposoby są na to najlepsze i jest ich bardzo wiele
Awatar użytkownika
AdoreDelano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2020, 09:45
Lokalizacja: Słupsk

Re: Delpos - opinie

Postautor: AdoreDelano » 11 wrz 2020, 15:19

Ale u mnie domowe sposoby nie działają... Nie pisałam wyżej, ale myślałam, że to coś jasne. Brałam już wszystko co tylko mogłam + robiłam domowe wcierki, płukanki, peelingi. No Na prawdę wszystko.
Tabletki łykałam, szampony już też miałam, ale jednak to nie były naturalne rzeczy i jedne albo nie czyściły głowy mi dobrze, albo miałam łupież, albo coś mnie swędziało, efektów nie było.
Teraz szukam czegoś co leczy, a nie ma marketing dobry, że niby super, naturalny, ohhh i ahhh no i celebrytki reklamują czy coś takiego. Zależy mi na działaniu i leczeniu.
Obecnie łykam tabletki z witaminą B3 bo jednak to jest chyba najbardziej optymalna rzecz, która przynosiła efekty.
Awatar użytkownika
ryczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 31 lip 2020, 13:25

Re: Delpos - opinie

Postautor: ryczka » 16 wrz 2020, 10:23

mam delpos i jest naturalny.
nie wiem co chcesz więcej wiedzieć.
Awatar użytkownika
AdoreDelano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2020, 09:45
Lokalizacja: Słupsk

Re: Delpos - opinie

Postautor: AdoreDelano » 17 wrz 2020, 15:49

Chyba najlepiej wszystko co się da :D Jeżeli mozesz to powiedz mi proszę na jakiej zasadzie mają działać te kosmetyki i czy dają radę w ogóle zadziałać, bo jakieś kwiatki tam są i wszystko naturalne i nie wiem czy to ma szansę pomóc tak naprawdę.
Awatar użytkownika
ryczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 31 lip 2020, 13:25

Re: Delpos - opinie

Postautor: ryczka » 22 wrz 2020, 14:30

ze składników to masz tam olejek z mięty pieprzowej, niacynamid, keratynę roślinna, glukonian cynku, betaina, mleczko pszczele, ekstrakt z zielonej herbaty, mocznik.
ten ostatni nie brzmi najlepiej, ale na prawdę wiele dobrego on robi na skórę głowy ale też i na słosy czy cebulki.
co do działania to jest ono przynajmniej u mnie w porządku, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy też będzie też u ciebie, aleeeee...
taka jest prawda, że wszystko co tam jest jest konkretnie na wypadanie włosów i regulację czynności które zachodzą przy cebulkach.
mi i mojej mamie pomogły.
Shea
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 27 sie 2020, 13:48
Lokalizacja: Sopot

Re: Delpos - opinie

Postautor: Shea » 24 wrz 2020, 15:17

Mi też pomogl :) Najlepsze kosmetyki naturalne na skore glowy i na wypadanie wlosow a mialam kilka juz kosmetykow tego typu.
Awatar użytkownika
AdoreDelano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2020, 09:45
Lokalizacja: Słupsk

Re: Delpos - opinie

Postautor: AdoreDelano » 28 wrz 2020, 15:52

Możecie mi w sumie coś podpowiedzieć jak wygląda sytuacja z próbkami? W jakimś douglasie albo sephorze coś dostanę?
Awatar użytkownika
ryczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 31 lip 2020, 13:25

Re: Delpos - opinie

Postautor: ryczka » 15 paź 2020, 15:37

Niestety, ale nie ma opcji w sumie. Na pewno nie, bo widziałam chyba nawet wzmianki na stronie w tej sprawie. Lepiej serio tak czy inaczej kupić całość, bo jednak no... zbytnio nie pomoże ci to za jednym razem. Na pewno w nie jakiś mocno widoczny sposób.
Awatar użytkownika
AdoreDelano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2020, 09:45
Lokalizacja: Słupsk

Re: Delpos - opinie

Postautor: AdoreDelano » 22 paź 2020, 12:36

Dzięki wielkie dziewczyny. Mam nadzieję, że jakoś po 10-tym zamówię sobie ten zestaw, bo jednak to jest czas wypłaty u mnie i czekam niecierpliwie na to aż będę mogła zobaczyć te zmiany też i u siebie. :serce: :serce: Każdej z was razem i z osobna dziękuję. Na prawdę poczułam się, że jest to dobra rzecz na włosy :serce:
Awatar użytkownika
ryczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 31 lip 2020, 13:25

Re: Delpos - opinie

Postautor: ryczka » 24 lis 2020, 09:55

Cisza i cisza.. Myślałam, ze dasz znać jak się u Ciebie z tym zestawem dzieje :P
Awatar użytkownika
AdoreDelano
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2020, 09:45
Lokalizacja: Słupsk

Re: Delpos - opinie

Postautor: AdoreDelano » 01 gru 2020, 10:32

Aaaa ostatnio byłam trochę zalatana i nie wiedziałam gdzie mam ręce włożyć (instalacja w domu mi się spaliła) :D Ogólnie jeżeli mam podzielić się wrażeniami to uważam, że bardzo dobrze się ten cały zestaw z delpos sprawuje. Nie mogę nic złego powiedzieć. Może nie moje nuty zapachowe, ale jednak jeżeli chodzi o wygląd włosów po myciu to wyglądają one ładnie, są sypkie :) Wcierka wygodna go nakładania, nie przetłuszcza tak włosów jak poprzednie moje kosmetyki tego typu. Ogólnie jestem bardzo na TAK. Główne zadanie czyli wypadanie włosów: widzę poprawę :super: Niczego więcej nie potrzebuję :D

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość