Pielęgnacja twarzy

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Pielęgnacja twarzy

Postautor: rybka » 09 sie 2016, 21:18

Jak dbacie by skóra twarzy była wypoczęta, jędrna, gładka i odpowiednio nawilżona? Wraz z upływem lat zmienia się jędrność skóry, pojawiają się pierwsze zmarszczki warto więc zawczasu pomóc skórze się zregenerować i w miarę możliwości opóźnić jej efekt starzenia. Zaczęłam rozglądać się w Mimari za urządzeniami do domowego użytku, które pomogłyby mi w jej pielęgnacji. Nie spodziewałam się jednak, ze będzie ich tak dużo, i że to utrudni mi wybór. Zainteresowałam się szczoteczką do oczyszczania skóry, sauną do twarzy oraz urządzeniem do masażu ultradźwiękami. Które o z tych urządzeń będzie najlepsze, co Wy używacie w swym zaciszu domowym?
Kasia67
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2016, 08:58

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: Kasia67 » 13 sie 2016, 23:27

Myślę, że warto kupić szczoteczkę do oczyszczania twarzy oraz urządzenie do masażu ultradźwiękami. Razem dadzą skórę nowy blask. Kupno jednego to będzie za mało. Chociaż ewentualnie urządzenie do masażu by starczyło. Jednak lepsze efekty uzyskasz korzystając z oby dwóch. :) Sama już mam szczoteczkę, teraz właśnie planuję zakup urządzenia masującego.
Kropeczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 20 sie 2016, 07:19

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: Kropeczka » 20 sie 2016, 07:53

Odpowiednie oczyszczanie to podstawa, a o tym się najczęściej zapomina! Poza tym ja używam tylko kremu i robię sobie masaże twarzy z użyciem olejku arganowego, mam taki z venity, nie jest drogi a bardzo skuteczny ogólnie dla skóry
Oliwia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2016, 12:34

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: Oliwia » 22 sie 2016, 12:38

Ja używam do pielęgnacji twarzy tylko kosmetyków Ziaja. Raz zmieniłam na inne i skończyło się uczuleniem.
Teraz kupuję Ziaja Cupuaca peeling i krem


:serce: :serce: :serce:
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: trylogia » 22 sie 2016, 14:25

A to u mnie się nie sprawdziły. Wolę Tołpę.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: AinEingarp » 24 sie 2016, 09:24

Mi nie odpowiada konsystencja kremów z tołpy. Mam zamiar sprawdzić kosmetyk z ava garden, ma podobno bardzo dobry skład.
eliasza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 01 maja 2016, 22:34

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: eliasza » 26 sie 2016, 15:46

W pielęgnacji twarzy niezwykle istotne jest jej dokładne oczyszczanie, o czym często się zapomina. Warto pamiętać, że tylko przy odpowiednio oczyszczonej skórze twarzy może dochodzić do jej regeneracji i właściwego działania składników odżywczych w kremach. Bardzo dobrym specyfikiem na oczyszczanie twarzy jest woda micelarna https://sklep.farmona.pl/prestige-care/1117-prestige-care-woda-micelarna-do-demakijazu-twarzy-i-oczu-200ml-5900117001479.html - delikatna i przystosowana do wrażliwej cery.
rybka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 19 lip 2016, 21:12

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: rybka » 16 wrz 2016, 22:09

Na początek zainwestuję w szczoteczkę. Mimari ma taką z wymiennymi końcówkami
Obrazek
Myślę, że powinna się sprawdzić przy głębokim oczyszczaniu czy peelingu. Do tego dołożę jakiś krem może taki z platyną - znacie?
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: szyna » 05 paź 2016, 10:35

Tylko nie wiadomo czy taka szczoteczka nadaje się do wrażliwych cer.
reginka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2016, 11:50

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: reginka » 11 paź 2016, 11:56

Ja przede wszystkim stosuję od lat kremy jeden marki, nie rzucam się na żadne nowości o nieznanym składzie.
Zawsze w lecie używam kosmetyków, które chronią przed słońcem,
w zimie nawilżających.
ZAWSZE zmywam makijaż na noc i nakładam krem
Mam 32 lata, a wyglądam młodziej - u mnie w firmie już kilka razy przez nowych klientów byłam brana za stażystkę - studentkę. Dopiero gdy przedstawiałam się to miło było widzieć ich zdziwione miny ;)
umajka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 21 paź 2016, 22:04

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: umajka » 21 paź 2016, 22:06

kupiłam saunę do twarzy w mimari i powiem tak: polecam. Świetnie nawilża skórę, otwiera pory, dzięki czemu kosmetyki lepiej się wchłaniają. Nie wiem czemu tak długo zwlekałam z jej zakupem :)
WikaBarcik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 08 maja 2016, 16:28

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: WikaBarcik » 25 paź 2016, 21:39

Kochane, ja wam powiem, że powinnyście spróbować zrobić taką detoksykację skóry http://kobieta.wp.pl/nocna-detoksykacja ... 400352897a Nie znam nic co lepiej oczyszcza twarz. A oczyszczanie trzeba robić KONIECZNIE!
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: pawelek34 » 27 paź 2016, 12:21

http://www.manufakturapiekna.pl/medycyna-estetyczna-oferta-zabiegi-redukujace-zmarszczki-mimiczne/

Wiadomo, każda kobieta dochodzi do tego samego momentu, więc wszystkie Cię rozumiemy! :) Z doświadczenia wiem, że jedyne co pomaga to dobry zabieg w gabinecie medycyny estetycznej. Te wszystkie kremy to ściema, a kobiety tracą na tym pieniądze.... a zmarszczki jak były tak i są... wiec mówię Ci, nie ma co się bawić, umów się na wizytę do dobrego gabinetu. Ja byłam w tym Wrocławskim i bardzo sobie chwalę. :)
blasfargrup
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 27 paź 2016, 21:11

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: blasfargrup » 27 paź 2016, 21:12

Ja to nawet raz w miesiącu chodzę do kosmetyczki!
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Pielęgnacja twarzy

Postautor: miracle » 28 paź 2016, 18:05

Ja po prostu kupuję odpowiednie kremy i żele oczyszczające, tak dbam o twarz. Najważniejsze to zwracać uwagę na skład. Ja teraz używam organicznych specyfików. Może sami się do takich przekonacie jak przeczytacie o naturalnych kosmetykach artykuł na noy.pl/co-to-sa-kosmetyki-naturalne/ . Nie mają silikonów, parabenów, ani żadnych innych szkodliwych substancji. Warto ich używać.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość