Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: Roxi » 23 lip 2018, 13:23

Koniecznie poczytajcie też o rękawiczkach złuszczających Epiltouch byOlie: http://byolie.com/pl/. Efekty są świetne - warto stosować je regularnie, minimum raz w miesiącu. Takie złuszczone dłonie dużo lepiej przyjmują kremy do rąk czy też inne preparaty przeznaczone do ich pielęgnacji.
mikolajkowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 31 lip 2018, 14:00

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: mikolajkowa » 31 lip 2018, 14:10

Bardzo dobry jest ten krem https://www.apteka-melissa.pl/grupa/bepanthen.html :) Ja mam egzemę na dłoniach i Bepanthen mi pomógł je doprowadzić do porządku. Oprócz suchych plam złagodził także swędzenie, a to najważniejsze, po nie pogarszam stanu skóry drapiąc się.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: Meteora » 28 gru 2018, 14:08

Ja używam różnych kremów do rąk i robię to prawie po każdym myciu rąk. Bardzo wysusza mi się skóra tej części ciała.
Awatar użytkownika
marokosklep.com
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 09 lut 2018, 13:12
Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: marokosklep.com » 13 lut 2019, 18:40

Polecam krem do rąk Argan My Love, który ze względu na zawartość oleju arganowego, rycynowego, masła shea, a także werbeny, jest prawdziwą bombą witaminową :) Zapobiega utracie wody i pomaga odbudować warstwę ochronną. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, które wywołane zostały wiatrem, śniegiem, a także wysoką i niską temperaturą.

Obrazek
kosmetyczka-jola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:08

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: kosmetyczka-jola » 11 cze 2019, 15:16

Przez bardzo długi czas męczyłam się z suchą i zaczerwienioną skórą dłoni. Żadne kremy nie pomagały :< Ratunkiem dla mnie okazały się dopiero zabiegi na dłonie w salonie Dr Ireny Eris. Mogę szczerze każdemu polecić te zabiegi. Ja miałam konkretnie robioną serię zabiegów smoothing hand care, ale podobno inne też są rewelacyjne :)
Awatar użytkownika
grindorka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2019, 10:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: grindorka » 16 cze 2019, 10:10

Ja polecam krem nawilżający do rąk Cethapil. Jest świetny, zimą i jesienią mam straszne ręce, aż zrogowaciałe i twarde... dramat...
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: trik01 » 28 cze 2019, 09:58

Takie zwykłe kremy tak jak miałam dość mocno zniszczoną skórę dłoni, to niezbyt mi pomagały. Już nie pamiętam gdzie znalazłam info o kremie After workout. Sportowcy go stosują na zniszczoną skórę, jak odciski im się robią czy pęcherze. Pomyślałam, że taki to musi być dobry i faktycznie. Posmarowałam na noc i na drugi dzień skóra już inna. W składzie ma same naturalne składniki, dla mnie to odkrycie.
kape
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:53

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: kape » 28 cze 2019, 14:03

jeśli chodzi o pielęgnację skóry dłoni to warto robiąc hybrydy dosyć często zainteresować się odpowiednim typem lampy, która to świeci czerwonym światłem antystarzeniowym, które jest delikatniejsze dla skóry właśnie . jest to konkretnie model lampa excellent pro 48w plus
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: wschodnia5 » 06 lip 2019, 11:36

Dłonie mogą być wysuszone i to nie tylko zimą. Jak jest skłonna do podrażnień to już w ogóle trzeba zadbać o nią i to jakich kosmetyków się używa. Mam teraz krem witaminowy do ciała Hildegard Braukmann. Pozwala zadbać o ciało, ale też dłonie i skóra jest miękka.
spokowiesia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2020, 13:11

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: spokowiesia » 12 mar 2020, 13:19

peeling raz w tygodniu, rekawiczki przy pracach domowych typu sprzatanie, zmywanie naczyc no i kremowanie. ja uzywam kremu z olejem konopnym od novaclear i jest swietny, codziennie na noc go nakladam a na to rekawiczki bawelniane i jest super!
Pacjent420
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:56

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: Pacjent420 » 31 mar 2020, 13:27

Polecam używać produkty konopne, ponieważ sa bogate w witaminy i minerały do tego bardzo nawilża i odmładza skórę :D
editt22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2020, 13:28

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: editt22 » 01 kwie 2020, 13:32

Tutaj jest kilka porad na temat pielęgnacji dłoni: https://odkrywcy.pl/pielegnacja-dloni-c ... skore-rak/ U mnie dobrze sprawdzają się kremy z mocznikiem i z olejkiem z awokado :) no i staram się sprzątać w rękawiczkach ochronnych, bardzo tego nie lubię, ale widzę różnicę w stanie skóry rąk
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: luśka » 07 kwie 2020, 14:18

Sama też mam problem z suchą skórą dłoni. Szorstka, zaczerwieniona skóra nie wygląda dobrze, a do tego uczucie jest nieprzyjemne. Krem to wszędzie ze sobą nosiłam wręcz. W jakiejś kobiecej gazecie wyczytałam o oleju arganowym i jego korzystnych właściwościach. Postanowiłam wypróbować i na Ecobotox zamówiłam taki w 100% naturalny. Stosuję go nie tylko na dłonie, ale ogólnie do ciała. Skóra bez porównania jest dużo lepiej odżywiona i nawilżona, zupełnie inna w dotyku.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: bella91 » 07 kwie 2020, 15:23

Jeśli nadal szukasz kremu do suchej skóry to polecam krem octenicare. Jest genialny. Świetnie sobie radzi z bardzo suchą skórą i nie kosztuje wiele. Ja używam go do smarowania dłoni i stóp. Zawsze mam z nimi największy problem - są bardzo suche i pękają.
animalinstinct
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 04 lip 2019, 11:46

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: animalinstinct » 16 kwie 2020, 00:22

moj sposób to częste smarowanie rąk kremem, raz na jakiś czas na noc robię sobie taką kurację ze smaruję grubą warstwą mega tłustego kremu albo masci witaminiowej i w rękawiczki na noc. Niestety ostatnio mam tak suchą skórę że t i to nie daje rady dlatego lykam oeparol z wiesiołkiem. Olej z wiesiołka jest polecany na problemy skórne i suchość.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość