Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 24 lip 2019, 15:41

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: Radzka » 17 kwie 2020, 09:50

u mnie podstawa to dobry krem do rąk + zabiegi domowe, ale jednak krem to absolutne minimum pielęgnacji
kolczykowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 05 kwie 2019, 08:28

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: kolczykowa » 21 kwie 2020, 10:23

Ja mam bardzo fajny krem do rąk od dermofuture, z pajęczym jedwabiem , nawilza i daje uczucie ulgi, do tego nie jest tłusty, nie klei sie, fajnie sie go rozprowadza, a cena jak na tak dobry produkt jest mega
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: AinEingarp » 14 maja 2020, 13:23

Ja odkąd nie stosuję sklepowej chemii do czyszczenia, nie muszę jakoś szczególnie dbać o ręce. Same odżyły.
Awatar użytkownika
tuberkuloza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:49

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: tuberkuloza » 26 maja 2020, 11:04

No niestety, ale chemia jest okropna i jak wchodzi to w skórę to nie ma co się dziwic, że później te dłonie wyglądają tak jak wyglądają. Ogólnie dno.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: Unika » 09 cze 2020, 17:16

Ja mam zawsze pod ręką dobrej jakości naturalny kosmetyk, który regeneruje i nawilża dłonie. Akurat kończy mi się i chcę sobie zamówić kilka produktów na zapas na tej stronie https://www.perfumesco.pl/naturalne-kosmetyki-do-rak . Cieszę się, że nie zawierają sztucznych składników. Wiadomo, że naturalne ekstrakty najlepiej pielęgnują skórę, więc tylko takich warto używać
kalinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 19 paź 2018, 22:39

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: kalinka » 20 sie 2020, 21:26

skora dloni sie wysusza przez to cale odkazanie teraz, masakra, dlatego tez trzeba zadbac o kosmetyk ktore stosujemy, fajna serie do higieny rak antybakteryjna ma bielenda, polecam ;)
Maxi Kaz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 27 kwie 2017, 23:49

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: Maxi Kaz » 27 sie 2020, 13:44

W tym temacie na pewno pomogą naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała, zajrzyj do nich https://naturazdrowie.pl bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Sama upatrzyłam kilka kremów dla siebie, bo moje zapasy są już praktycznie na wyczerpaniu.
bulek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 25 lut 2020, 10:33

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: bulek » 27 sie 2020, 18:39

Teraz przy częstej dezynfekcji mam dość duży problem z suchą skórą dłoni, u mnie dobrze sprawdzają się kosmetyki konopne stąd - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 warto sprobować może też przypadną Ci do gustu
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: polaola » 01 wrz 2020, 14:47

Bardzo źle na skórę na pewno działa radioterapia. Niestety, jest konieczna, by mieć szansę na wyleczenie groźnego raka, dlatego należy przede wszystkim wdrażać takie leczenie mimo innych skutków ubocznych. Warto jest jednak dodać, że istnieje fajny krem po radioterapii Octenicare, który pomoże na łagodzenie podrażnień.
foczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:52

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: foczka » 08 wrz 2020, 18:32

Krem do rak od Orientany, w ciagu dnia go uzywam i na noc, czasem zakladam do tego rekawiczki czasem nie zalezy ;) ale ogolnie krem wart swojej ceny i bardzo wydajny.
camio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 07 sty 2020, 00:48

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: camio » 30 wrz 2020, 19:46

Może warto zainteresować się profesjonalnymi kosmetykami? Naturalne są super, ale dobrze, jeśli jednocześnie dają radę przy mocniejszych problemach skórnych. Na tej stronie znalazłam kilka całkiem dobrych: https://www.borbe.pl/pielegnacja-ciala-c-9.html
magzaw12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:21

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: magzaw12 » 01 paź 2020, 00:14

Kochani, ja znalazłam ideał dla suchej popękanej i atopowej skóry dłoni. Dla mnie ten problem zawsze się pojawia, gdy zaczyna się ochładzać. Ale już wiem jak sobie z nim poradzić. Koniecznie wypróbujcie krem z 4 żywic od Trawiaste, nie ma lepszego kremu do rąk jak ten. Podsyłam link do niego tutaj
Walentina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 05 paź 2020, 09:21

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: Walentina » 15 paź 2020, 09:34

Ja ostatnio odkryłam krem na suche dłonie od Ziaja - mega nawilża skórę i sprawia, że jest ona miła w dotyku. Nosze go ze sobą w każdej torebce ;) najważniejsze jest to, aby stosować go systematycznie :) ja już widzę efekty!
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: Nesi » 16 lis 2020, 00:37

To fakt, że teraz wiele osób ma problem z suchymi dłońmi, ale nie ma się co dziwić, skoro na każdym kroku używamy żeli dezynfekujących. Ja kupiłam sobie krem do rąk z Solverx - Helper+ Co fajne, nie tylko rewelacyjnie nawilża, ale jest też antyalergiczny.
Iris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 lis 2020, 18:20

Re: Pielęgnacja suchej skóry dłoni

Postautor: Iris » 16 lis 2020, 02:27

Wreszcie znalazłam dobry krem do rąk. Taki, który nie klei się po aplikacji, a jednocześnie po jego użyciu czuję, że mam na dłoniach ochronny film no i przede wszystkim obserwuję efekt nawilżenia. Mam na myśli ten krem Seboradin https://seboradin.pl/pl/seboradin-ochro ... 83052.html Fajnie wygładza i zmiękcza skórę i co ciekawe zawiera też składniki aktywne o działaniu antybakteryjnym, jak olejek z drzewa herbacianego czy ekstrakt z korzenia tataraku. Super znalezisko, zdecydowanie wam doradzam, w aktualnej sytuacji jest jak znalazł.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość