problemy z trądzikiem

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Wiktoria19
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 02 wrz 2021, 14:18

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: Wiktoria19 » 02 wrz 2021, 14:41

najlepiej udać się do dermatologa, tylko czasem mega ciężko trafić do dobrego niestety
FRISSBY
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 22:23

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: FRISSBY » 14 wrz 2021, 22:32

Mi na podobne wybryki skórne bardzo dobrze i szybko pomógł kwas azelainowy 30% a dokładnie to preparat z tym kwasem od firmy APIS dokładna nazwa to: APIS Professional Mandelic terApis Ferulic. Nadaje się do cery trądzikowej, atopowej, z przebarwieniami, skłonnej do rumienia, trądziku różowatego, łuszczycowej oraz ze skłonnością do zapalenia mieszków włosowych. Jest bardzo skuteczny, delikatny w działaniu bo na naturalnych składnikach i w porównaniu do innych tani i wydajny.
basieczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2021, 22:27

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: basieczka » 30 paź 2021, 22:59

A i kosmetyki z glinka zielona sa dobre do cery trądzikowej. Poleca, sama używałam tych z Bielendy Botanical Clays
malgosia45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2021, 16:19

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: malgosia45 » 17 lis 2021, 16:23

Mi na trądzik na pewno pomogła zmiana sposobu żywienia, picie odpowiedniej ilości płynów w ciągu dnia oraz suplementacja. W końcu udało mi się doprowadzić cerę do porządku, jednak niestety pozostały brzydkie blizny i przebarwienia. Teraz walczę właśnie z tym i koleżanka poleciła mi zabiegi z użyciem lasera. Jestem w trakcie laseroterapii w klinice Unident Union we Wrocławiu (za mną 3 zabiegi) i muszę powiedzieć że poprawa jest znaczna. Było warto
Eweeli99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 30 lis 2021, 12:25

Re: problemy z trądzikiem

Postautor: Eweeli99 » 30 lis 2021, 12:30

ja polecam iść do dermatologa ;p

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość