Zabiegi na trądzik

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
das_Madchen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2020, 10:32

Zabiegi na trądzik

Postautor: das_Madchen » 21 gru 2020, 10:44

Ostatnio złapał mnie taki zimowy trądzik, że masakra. Ograniczyłam spożycie mleka, nabiału, czekolady i nic nie pomogło. Ratunku szukam w salonie kosmetycznym i ich zabiegach, bardzo proszę o polecenie salonu na terenie Warszawy, który ma doświadczenie w walce z trądzikiem. Najlepiej Śródmieście, ale jak trzeba to podjadę.
Firlejka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 26 gru 2020, 18:20

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: Firlejka » 26 gru 2020, 18:25

też zawsze miałam tendencję do trądziku. dla mnie skuteczny był zabieg oczyszczania twarzy, to taki podstawowy zabieg gdzie oczyszczają ci twarz z różnych zanieczyszczeń. bo rozumiem, że masz na twarzy tylko problem? czy jest też na plecach, ramionach? polecam ci w warszawie salon "instytut urody newlook's", naprawdę byłam w wielu salonach i ten jest najlepszy.
das_Madchen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2020, 10:32

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: das_Madchen » 28 gru 2020, 17:56

Mam trądzik głównie na twarzy, trochę też na barkach. Byłam na kilku oczyszczaniach, efekt był znikomy :zalamany:
uleczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 15 cze 2019, 06:51

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: uleczka » 30 gru 2020, 09:04

Walka z trądzikiem jest trudna, ja w pewnym momencie się poddałam i postanowiłam skorzystać z usługi tego salonu tu https://smileandbeauty.com.pl/ Zabieg oczyszczania skóry twarzy następuje w kilku etapach. A rezultat mnie zaskoczył, jestem bardzo zadowolona. I w razie jakiś problemów z skórą nie tylko twarzy wiem gdzie się udać. Oferta tego salonu jest bardzo bogata, warto się z nią zapoznać.
Firlejka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 26 gru 2020, 18:20

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: Firlejka » 01 sty 2021, 18:51

Też tak myslałam, ze na mnie nic nie działa, ale tam mi pomogli. Szczerze polecam, nie mam w tym żadnego interesu
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: trik01 » 04 sty 2021, 12:46

Pozbyć się trądziku nie jest łatwo. Mimo tego, że stosowałam różne preparaty, również te od dermatologa. Żeby zatuszować jak najbardziej swoje zmiany na twarzy, to trochę mi schodziło ze zrobieniem makijażu. Nawet myślałam już o jakiś zabiegach, ale w międzyczasie zdecydowałam się na antykoncepcję. Ginekolog dobrał mi belarę. Okazało się, że oprócz skutecznego zabezpieczenia również cera się wyraźnie poprawiła.
das_Madchen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2020, 10:32

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: das_Madchen » 07 sty 2021, 15:48

jak antykoncepcja pomogła na trądzik, nie rozumiem..
Firlejka, rozumiem, dzięki za polecenie. Jeszcze się rozejrzę i poczytam o tym salonie
Arkdata_03
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2021, 17:04

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: Arkdata_03 » 09 sty 2021, 17:07

Newlooks to dobry salon, sama korzystam od kilkunastu miesięcy. Dla mnie najlepszy ze wszystkich co byłam, trochę daleko jednak mam, dlatego zdarza się, że z jakąś mniejszą sprawą idę gdzie indziej, ale jak nie mogą mi pomóc to zawsze do Newlooks :) Tyle chciałam dodać od siebie, przeglądałam temat i musiałam napisać
das_Madchen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2020, 10:32

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: das_Madchen » 12 sty 2021, 16:30

Dzięki! Salon wygląda naprawdę dobrze, jutro postaram się umówić na wizytę.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: Kamilka75 » 13 sty 2021, 10:56

Ogólnie to ja z czegoś takiego nie korzystałam, ale od znajomego wiem, że są peelingi różne, zabiegi, a co dokładniej? To już sobie sami możecie sprawdzić, na przykład tutaj https://www.madamekatrina.pl/ . To jedno z tych miejsc, gdzie nasz wygląd jest najważniejszy. Dostajemy kompleksową opiekę, zdecydowanie ważną dla nas.
Firlejka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 26 gru 2020, 18:20

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: Firlejka » 16 sty 2021, 21:07

das_Madchen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2020, 10:32

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: das_Madchen » 25 sty 2021, 18:59

Przyszłam do salonu i po konsultacji zaproponowali mi oczyszczanie twarzy, z początku baardzo niechętnie, bo już byłam na kilku, bezskutecznie, ale po tym zaczął mi schodzić trądzik. Może przypadek? W każdym razie bardzo się cieszę i niedługo idę powtórzyć zabieg
paluszko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:02

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: paluszko » 27 sty 2021, 13:10

Jeśli masz aktualnie zmiany trądzikowe i to ropne, to zabiegi nie są skazane. Może postaraj się to załagodzić kosmetykami, bardzo dobrze na zmiany trądzikowe działa olejek konopny. Generalnie jest dobry na różne problemy skórne. Tutaj jest sporo kosmetyków z jego zawartością - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 więc może coś tutaj znajdziesz?
wojtasik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 31 sty 2021, 18:50

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: wojtasik » 31 sty 2021, 22:28

Mydło Aleppo Szamir polecam, nie wysusza a ma działanie antybakteryjne, antywirusowe i przeciwgrzybicznie. Pomaga na trudno gojące się rany, wszelkie zmiany skórne. Moim zdaniem będzie najlepsze przy trądziku
das_Madchen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2020, 10:32

Re: Zabiegi na trądzik

Postautor: das_Madchen » 11 lut 2021, 10:40

Hej, no mi już jest lepiej, trądzik zeszedł w jakiś 90%, tyko kropki na skórze zostały. Jednak widocznie wcześniej korzystałam z gorszej jakości oczyszczania, tutaj chwila moment i już po sprawie. Będę polecać ten salon na trądzik, wyszło super i również dzięki za dobre polecenie

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość