Co na blizny?

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Co na blizny?

Postautor: domnia » 22 sie 2021, 20:31

Co polecacie na bliznę po cesarce? Szukam jakiejś naprawdę dobrej maści/kremu z apteki oczywiście bo zależy mi żeby ślad po cięciu był mało widoczny. Jestem tydzień po cesarce i już widzę że pora zacząć pielęgnować bliznę. Co wy stosowałyście i jak efekty?
zupal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:58

Re: Co na blizny?

Postautor: zupal » 24 sie 2021, 22:30

Ja niestety nie stosowałam nic bo lekarz mi powiedział, że wystarczy odkażać i przemywać, pół roku po i została mi jeszcze spora czerwona blizna ale teraz już raczej nic z nią nie zrobię :( Dobrze że jest chociaż nisko to można zakryć bielizną.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Co na blizny?

Postautor: luśka » 26 sie 2021, 19:57

Jak blizna czerwona to jak najbardziej jeszcze można wiele zdziałać! Polecam Wam dziewczyny z Avene Cicalfate+ żel na blizny. Ja po cesarce miałam naprawdę dużą bliznę bo operacja była robiona przy zagrożeniu życia i lekarze całkiem słusznie nie przykładali wagi do wielkości cięcia. Jeszcze w szpitalu mi polecono żel z Avene i naprawdę zdziałał dla mnie cuda. Blizna nie rzuca się w oczy, jest gładka i w kolorze skóry. Masowałam z żelem dwa razy dziennie aż zrobiła się taka jak obecnie.
kalinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 19 paź 2018, 22:39

Re: Co na blizny?

Postautor: kalinka » 01 wrz 2021, 11:11

Ja co prawda nie po cesarce ale po wypadku stosowałam Cicalfate+ na bliznę na kolanie. Bardzo dobry żel, po kilku tygodniach zadowalające efekty.
Dagmara000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 02 wrz 2021, 10:12

Re: Co na blizny?

Postautor: Dagmara000 » 02 wrz 2021, 11:00

cepan ;) najlepszy na blizny, w każdej aptece dostaniesz
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: Co na blizny?

Postautor: domnia » 21 wrz 2021, 22:55

Cześć, kupiłam Cicalfate+ jak poleciliście mi. Farmaceutki dopytałam, powiedziała, że dobry wybór. Nakładam regularnie żel, masuję bliznę i nie chce zapeszać ale poprawę już widzę. Robi się gładsza i jaśniejsza. Kremu mam jeszcze dużo w tubce także jest wydajny.
gajer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 14 lut 2021, 21:22

Re: Co na blizny?

Postautor: gajer » 27 paź 2021, 21:54

Avene ma dobre kosmetyki, używam do twarzy, córka ma zestaw emolientów do pielęgnacji też od nich. Ceny może niskie nie są ale jakość, skład, opakowania są warte takich kosztów. Za najlepsze kosmetyki trzeba nieco zapłacić, w tym przypadku na pewno nie ma co żałować.

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość