Makijaż permanentny

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: Makijaż permanentny

Postautor: yaska » 28 kwie 2019, 21:26

Jeśli chodzi o Warszawę to ja bardzo polecam Magic Visage, robiłam brwi u pani Estery i bosko to wygląda. Bardzo naturalnie.
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: Makijaż permanentny

Postautor: Meteora » 28 kwie 2019, 22:38

Myślę, że kiedyś zrobię sobie brwi tą metodą.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Makijaż permanentny

Postautor: Manuela » 13 maja 2019, 11:00

Eeee... nie. W życiu bym sobie makijażu permanentnego nie zrobiła. Golić naturalne owłosienie by je sobie domalowywać? Tak źle ze mną jeszcze nie ma.
kalinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 19 paź 2018, 22:39

Re: Makijaż permanentny

Postautor: kalinka » 15 cze 2019, 22:02

a jak dla mnie to super sprawa, zawsze duzo czasu mi zajmowalo malowanie brwi, bo jednak podobaja mi sie takie zadbane i fajnie podkreslone, zdecydowalam sie na permanentny, a kolezanka polecila mi udac sie do Figaro w Warszawie, tak tez zrobilam i to byla swietna decyzja :) bardzo ładne wykonanie :) oko prezentuje sie super
wonder_girl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2016, 09:58

Re: Makijaż permanentny

Postautor: wonder_girl » 19 cze 2019, 21:51

kurczę ja na brwi ostatnio kompletnie nie mam czasu :(
Nargedia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 18:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Makijaż permanentny

Postautor: Nargedia » 20 cze 2019, 18:44

Ten typ makijażu na pewno gwarantuje niesamowitą wygodę, bo budzimy się już po części gotowe. Wydaje mi się, że warto zainwestować jeśli tylko takie rozwiązanie nam się podoba.

_______________________________
makijaż permanentny oczu
danucha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 01 paź 2018, 10:55

Re: Makijaż permanentny

Postautor: danucha » 02 lip 2019, 21:01

A ja chciałabym bardzo ułatwić sobie codzienny makijaż i bardzo chciałabym się zdecydować na brwi permanentne wrocław Myślę, że byłaby to opcja, która zmieniłaby troszkę mój wygląd, oczywiście na plus. Liczę też na to, że za odpowiednią cenę znajdę kogoś, kto zna sie na tym bardzo dobrze.
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: Makijaż permanentny

Postautor: poziomka » 15 wrz 2020, 20:31

Tylko pamiętajcie żeby wybrać pewne miejsce, poszukajcie opinii, sprawdzcie kwalifikacje. Bo ja wpadłam i zrobiłam źle i mialam masakrę na twarzy. Potem dopiero jak poszłam do https://www.madameart.pl/ to mnie dziewczyny uratowały - są niesamowite. Teraz tylko do nich chodzę
elena93
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:31

Re: Makijaż permanentny

Postautor: elena93 » 17 wrz 2020, 11:45

koleżanka miała i niestety babka jej zepsuła i teraz tak musi chodzić, na tym nie ma co oszczędzać
estelle10
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2020, 11:50
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Makijaż permanentny

Postautor: estelle10 » 23 lis 2020, 11:55

Osoby, które decydują się na jego wykonanie, często robią to nie tylko z oszczędności czasu, ale po to, by poprawić naturalny kształt brwi. Często bywa bowiem, że te są za rzadkie lub nierówne albo pojawiają się w nich prześwity. Makijaż permanentny brwi pozwala uzupełnić wszelkie ubytki oraz sprawić, by łuki wyglądały na bardziej regularne i gęstsze. Taką usługę można wykonać w gabinecie kosmetycznym w Kluczborku https://burghardt.clinic/kosmetologia/makijaz-premanentny/.
Wersacze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 paź 2018, 21:05

Re: Makijaż permanentny

Postautor: Wersacze » 25 lis 2020, 23:11

Jestem zawodowo związana z makijażem permanentnym i zawsze stawiam na jakość. Wszystkie potrzebne produkty kupuję na https://www.permanent24.pl/ ponieważ mają produkty tylko najwyższej jakości ale też wysyłkę w ciągu 24 godzin.
paula34
Level 1
Level 1
Posty: 202
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:07

Re: Makijaż permanentny

Postautor: paula34 » 04 sty 2021, 08:08

Czy makijaż permanentny to metoda odpowiednia dla każdego? W salonie https://makijaz-permanentny-wroclaw.com są w stanie dostosować się do potrzeb każdej klientki, proponując możliwe rozwiązania. Wykonują zarówno bardzo delikatny i prawie niewidoczny zarys brwi (nadający im kształtu, uzupełniający ubytki oraz dodający charakteru), jak i trwały cień, który będzie przypominał hennę. Taka usługa przypadnie pewnie do gustu paniom lubiącym mocno zarysowany kształt brwi.
mason.treutel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2021, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Makijaż permanentny

Postautor: mason.treutel » 01 lut 2021, 15:09

Przyznam szczerze, że miałam parę lat temu i nie byłam zadowolona, a wręcz byłam nim zmęczona. Wolę jednak naturalność - czasem nie maluję się nawet mocno. Zastanawiam się nad pielęgnacją ust, jakich balsamów używać https://www.ceneo.pl/Pielegnacja_ust/p:EOS/Rodzaj:Balsamy.htm? Każda kobieta marzy o pięknych, wyrazistych ustach. Stosujemy różne szminki, błyszczyki, dobieramy pomadkę do ubrania, nastroju… Wiele kobiet nie wyobraża sobie dnia bez kolorowych ust. Zapominamy jednak czasem o najważniejszym. Piękne, pełne usta, to przede wszystkim usta zdrowe i nawilżone!
beautyat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2021, 20:59

Re: Makijaż permanentny

Postautor: beautyat » 07 lut 2021, 21:12

makijaż permanentny to bardzo duże ułatwienie na co dzień, warto rozważyć zrobienie chociażby brwi, twarz od razu wygląda lepiej :)
____________________________
miya serum z witaminą C
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Makijaż permanentny

Postautor: mapka » 18 lip 2021, 17:11

Ja od ponad 2 lat robię trwały makijaż brwi i żałuję, że wcześniej się na to nie zdecydowałam! W Warszawie chodzę do Pani Magdy Bąk (chętnie zostawię Wam numer telefonu do niej: 696 488 563). Generalnie, jest w 100% profesjonalna, bardzo dokładna i przykłada dużą wagę do zadowolenia klientki z końcowego efektu. Sam efekt jest niesamowicie naturalny, brwi są symetryczne, co do milimetra wypełnione. Dla mnie super!

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość