powiększanie biustu to działa?????

Forum Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: powiększanie biustu to działa?????

Postautor: kitka66 » 08 lip 2019, 06:55

kremy są ok jeśli chodzi o ujędrnienie biustu ale nie ma się co oszukiwać, nie powiększą go na pewno stanowczo. Najbardziej skuteczną metodą są jednak implanty. Ale spokojnie, taki zabieg też jest bezpieczny pod warunkiem, ze skorzystamy z usług dobrej kliniki i zdecydujemy się na doświadczonego lekarza, Nie bez znaczenia jest też wybór dobrych jakościowo implantów ( dla mnie najlepsze są mentory).
niki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:01

Re: powiększanie biustu to działa?????

Postautor: niki » 16 lip 2019, 23:41

Juz widze ze to dzial :zabawa:
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: powiększanie biustu to działa?????

Postautor: anettka » 09 wrz 2019, 11:09

kitka66 ja tez polecam Mentory, nie ma lepszych implantów na rynku. Noszę je od jakiś 3 lat i do dziś piersi wyglądają obłędnie - są jędrne i wyglądają mega naturalnie. Jednak co dobra jakość to dobra jakość :)
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: powiększanie biustu to działa?????

Postautor: dusia » 05 lis 2019, 12:51

dziewczyny ja się właśnie przemierzam do takiej operacji powiększania piersi a Wy jesteście już kolejnymi, które piszą o tych mentorach, chodzi konkretnie o te http://piersi.info.pl/ ? Przeczytałam wszystkie informacje od deski do deski i faktycznie wydaje się być to najlepszą opcją.
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: powiększanie biustu to działa?????

Postautor: bianka » 03 gru 2019, 16:27

Jest kilka sposobów na powiększenie piersi: możesz skorzystać z implantów, powiększania piersi własnym tłuszczem lub czasowo powiększyć biust za pomocą kwasu hialuronowego. Niezależnie od metody należy umówić się do lekarza w celu ustalenia szczegółów i zalet/wad danej metody. Sprawdzone kliniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej znajdziesz na portalu www.klinikiurody.com.pl
Maria83
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 16 maja 2020, 13:09

Re: powiększanie biustu to działa?????

Postautor: Maria83 » 16 maja 2020, 13:29

Ja nie chciałam poddawać się zabiegowi więc kupiłam taki preparat na powiększanie biustu https://nplink.net/iza2c3ii . Dzisiaj się cieszę, że go kupiłam bo serio działa a cięcia nie chciałam . Polecam <3

Wróć do „Pielęgnacja Włosów, Skóry, Paznokci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość