Depilacja laserowa - boli coś?

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: mapka » 18 lip 2021, 16:34

Ja zrobiłam już 6 zabiegów laserowych na szyi, brodzie, bokobrodach. Zdecydowałam się na zabiegi w warszawskiej klinice SCLINIC.
Efekt jest, chociaż zostało jeszcze trochę włosków /może 20%/. Zrobię jeszcze dwa razy to może i te zejdą.
Na twarzy na pewno potrzeba więcej zabiegów niż np. na nogach, szczególnie jak owłosienie jest wynikiem zaburzeń hormonalnych tak jak u mnie.
klapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2017, 19:18

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: klapka » 30 lip 2021, 10:29

Korzystałam z laserowej depilacji okolic bikini i łydki w Warszawie w salonie Depicare estem bardzo zadowolona z rezultatów. Moja skóra po 5 zabiegach jest idealnie gładka. Podrażnienia zniknęły a ja teraz mogę cieszyć się dużą wygodą. Zabiegi miałam robione laserem vectus.
WiktoriaKrak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2021, 20:30

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: WiktoriaKrak » 07 paź 2021, 20:39

Mnie nie bolał ten zabieg nigdy, choć mam wrażliwą skórę. Może to też kwestia sprzętu lub osoby, która wykonuje zabieg. Ja miałam robiony w klinice Unident we Wrocławiu i mam do tego miejsca pełne zaufanie
fdziki62
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2021, 18:47

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: fdziki62 » 17 lis 2021, 16:10

Pomimo tego, że jestem facetem to posiadam bardzo delikatną i wrażliwą skórę. Zdecydowałem się na depilację laserową ze względu na nadmiar owłosienia, które nie wyglądało najlepiej i było wręcz niehigieniczne. Wybrałem https://bienkowscyclinic.pl/ a to dlatego, że dużo dobrych słów o nich słyszałem i rzeczywiście się nie zawiodłem. Opiekę miałem super, ceny przystępne, a do tego efekt super! Wreszcie nie wyglądam jak zwierz i na własnej skórze przekonałem się, że to nic nie boli!!! Więc nie bójcie się i korzystajcie :)
karolajna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 23 sty 2019, 21:08

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: karolajna » 16 gru 2021, 11:16

Jeśli mówicie o depilacji to najlepsza jest depilacja laserem vectus, ma głowicę chłodzącą. Tylko wtedy włoski nie odrosną a sam zabieg bezbolesny. Ja w zeszłym roku robiłam zabiegi na całe nogi a teraz znowu wróciłam do salonu Mariposa w a Warszawie na zabiegi na bikini.

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość