Cellulit

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Awatar użytkownika
persona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 23 kwie 2020, 09:41

Re: Cellulit

Postautor: persona » 14 maja 2020, 09:43

ogólnie większość pisze o zabiegach.. przecież teraz i tak wszystko jest zamknięte... może po prostu jakiś wałek do masażu albo szczotkowanie na sucho by pomogło?
klapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2017, 19:18

Re: Cellulit

Postautor: klapka » 01 paź 2021, 00:55

Zdecydowanie endermologia zwalcza cellulit, uwielbiam te zabiegi, jestem właśnie po 5 zabiegu w salonie Mariposa w Warszawie i faktycznie efekty są dla mnie super. Skóra zrobiła się dużo bardziej gładka i jędrna powoli cellulit mi znika więc dzieje się wszystko co chciałam .
Awatar użytkownika
rentorat
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 paź 2021, 14:35

Re: Cellulit

Postautor: rentorat » 06 paź 2021, 14:37

Może farmaceuta poleci coś skutecznego w przystępnej cenie.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Cellulit

Postautor: polaola » 15 paź 2021, 15:15

Z cellulitisem wiele kobiet ma problem. Nie zdają sobie sprawy z tego, że pomoc jest tuż za rogiem. W Wałczu na przykład znajdziemy klinikę medycyny estetycznej ProEste, która pozwoli nam w dużej mierze zadbać o zgubienie kg i skórki pomarańczowej. Certyfikaty Medycyna estetyczna posiadają i na pewno pomogą Wam w dużej mierze zadbać o to, żebyście wyglądały pięknie. Również tam, gdzie pojawia się cellulit.
kazia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2021, 13:10

Re: Cellulit

Postautor: kazia » 17 lis 2021, 15:55

Ja też nie zdawałam sobie sprawy z tego, że w walce z cellulitem, może mi pomóc medycyna estetyczna :) może dlatego, że jestem starej daty heh...... Dokładniej mówiąc pomogły mi zabiegi scizer, które robiłam w https://bienkowscyclinic.pl/ i nie uwierzycie, że efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu :) teraz to już tylko niemiłe wspomnienie, na szczęście :)

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość