Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Awatar użytkownika
persona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 23 kwie 2020, 09:41

Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postautor: persona » 14 maja 2020, 09:40

Dzień dobry! Zgłaszam się z problemem który mam od dłuuugiego czasu, bo jednak jest taka prawda, że to nie jest problem który mam od kilku dni tylko na prawdę nie mogę sobie z nim poradzić. Chodzi mi głównie o opuchnięte oczy. Wiem, ze nie jest to problem pierwszego świata, ale na prawdę ani nie mogę tego zakryć ani niczym zniwelować. Może jakieś zabiegi by wchodziły w grę, ale wszystko zamrożone nadal jest, a ceny też nie zachęcają, bo są to zabiegi na kilka razy i za kilka dobrych stówek jeden, więc mnie to nie ratuje, zwłaszcza że nie mieszkam w wielkim mieście, a moja gmina to ok. 7 tysięcy ludzi. Ogólnie wolałabym coś co mogę robić sama w domu i tak właśnie zaczełam szukać jakiegoś kosmetyku i domowych sposobów. Widzę, że niektóre domowe sposoby pomagają, ale to jest tylko np przykładanie czegoś na chwile a później już nic nie działa na to. Teraz jestem na etapie sprawdzania opinii i szukania recenzji tego co znalazłam, bo niestety nie widze tego zbyt wiele, a takie wolę jak już wydać kasę to na coś co będzie dobre i sprawdzone, a nie na kolejny kosmetyk cud, który nie zrobi właściwie nic, bo nie ma w środku niczego takiego co by pomagało. Sama na czytaniu składów nie znam się jakoś bardzo mocno, ale jednak staram się jakoś coś tłumaczyć z tego co jest z łaciny na polski i później szukać czy to może pomóc. Może jak ktoś chociaż zna się na składach to by powiedział czy to ma prawo pomóc? Będę wdzięczna za wszystko co napiszecie :serce:
Awatar użytkownika
bonny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 07 maja 2020, 14:33
Lokalizacja: Koszalin

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postautor: bonny » 20 maja 2020, 13:33

olej ze słodkich migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis Oil), skwalan (Squalane), niacynamid (Niacinamide), witamina C (Tetrahexyldecyl Ascorbate), kofeina (Caffeine), ekstrakt z arniki (Arnica Montana Flower Extract), ekstrakt z drożdży (Yeast Extract), ekstrakt z ruszczyka kolczastego (Ruscus Aculeatus Root Extract), ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia Sinensis Leaf Extract), ekstrakt z zielonej kawy (Coffea Arabica Seed Oil), komórki macierzyste z jeżówki wąskolistnej (Echinacea Angustifolia Meristem Cell Culture), olej śliwkowy (Prunus Domestica Kernel Oil), bioferment z aceroli (Lactobacillus/Acerola Cherry Ferment), olej z ogórka (Cucumis Sativus Seed Oil), bisabobol (Bisabolol), masło Shea (Butyrospermum Parkii Butter), masło Cupuacu (Theobroma Grandiflorum Seed Butter)

^ wyżej masz opisane wszystkie najwazniejsze rzeczy które są w kosmetyku tak byś też miała wgląd w to co to jest tak na prawdę po polsku :hyhy: poza tym zawsze dodatkowo możesz sama sprawdzić czy jest to w porządku skład czy nie. u mnie się sprawdza i nie mogę narzekać, bo jest tam sporo rzeczy które mają ci pomóc w usunięciu opuchlizny i też nawilżyć i uelastycznić ją :super:
Awatar użytkownika
persona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 23 kwie 2020, 09:41

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postautor: persona » 27 maja 2020, 10:46

Oooo super :D Ale orientujesz się w sumie co tam jest dokładnie i jak to trzeba przetrzymywać w domu? Bo to wygląda faktycznie na same naturalne rzeczy, no a kupować kosmetyk, który można trzymać góra tydzień to jest takie średnie.
Wiesz jak to jest? Bo jednak to nie jest jakieś w sumie jakieś duże opakowanie, ale jednak w kilka dni to ja tego nie zużyję hahaha. Szkoda, ze nikt się nie odzywa co do samego działania. Bo jednak jestem coraz bardziej nim zainteresowana, a tutaj nadal mam te nutkę niepewności. No zobaczymy w sumie, bo chcę, ale sie boję jakoś zaryzykować.
Awatar użytkownika
tuberkuloza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:49

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postautor: tuberkuloza » 29 maja 2020, 15:31

Jezeli pytasz czy trzeba trzymac w lodowce to nie xD Wystarczy go trzymac wczy to w polce czy to po prostu nie naslonecznionym miejscu. Co do terminu to na spodzie jest naklejka i wychodzi ze ok. 6 miesiecy waznosci jest tego kremu wiec na spokojnie zdarzymy zuzyc.C o do dzialania to no... dziala. Skora jest delikatna po tym kremie. Po kilku dniach widac schodzenie z tego opuchniecia ale nie oczekuj ze wszystko zrobi sie za pierwszym razem. Skora potrzebuje skladnikow i codziennie je od ciebie dostaje.
Awatar użytkownika
kociarska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:45
Lokalizacja: Toruń

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postautor: kociarska » 08 cze 2020, 14:29

^ dobrze pisze dziewczyna. zgadzam się w 100%. u mnie w taki sam sposób to działało z początku. najważniejsze jest to jak nakładasz ten krem, ile razy dziennie i czy robisz coś też poza tym by ten obszar opuchł jakoś :) zdrowa dieta, więcej picia wody, zimne okłady ( czasem rozsmaruje sobie wałkiem jadeitowym z zamrażarki ten krem pod oczami), czasem nakładam też torebki herbaty :)
Awatar użytkownika
persona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 23 kwie 2020, 09:41

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postautor: persona » 09 cze 2020, 13:48

O matko sałatko :D Jest Was tutaj na prawdę sporo.. Na prawdę jestem w wielkim szoku, że aż tyle osób tutaj się znajduje, które mają znajomość tego kremu. :orany: Jestem w ogromnym szoku, że tu jesteście. Jesteście w stanie mi może jeszcze powiedzieć czy to jest też odpowiedni krem dla osoby 20+? Chyba nie jest to w sumie jakaś wielka różnica, nie? Poza tym te składniki które sa w tym kremie o jakie mają główne zadania na tę skóre pod oczami?
Awatar użytkownika
tuberkuloza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:49

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postautor: tuberkuloza » 15 cze 2020, 08:08

1. może być na 20+ może też być dla osoby 50+. tak na prawdę to dla mnie takie podziałki są psu na wodę. co do składników o masz tak serio wszystko na oczy. wszystko co tam jest ma działanie albo napinające, ujędrniające skórę, drenujące, detoksykujące czy nawilżające ;)
Awatar użytkownika
persona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 23 kwie 2020, 09:41

Re: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Postautor: persona » 16 cze 2020, 16:18

Dzisiaj zadzwoniłam do nich osobiście, żeby dopytać się co do tego czego jeszcze miałam wątpliwości. Miła Pani odpowiedziała mi na wszystko, część pytań była też z tych na które są tutaj odpowiedzi i wszystko się pokrywało, więc tym bardziej się uspokoiłam. No więc dzisiaj do mnie miało to zostać mi zapakowane i wysłane, więc czekam z niecierpliwością na użycie :D Oby były takie efekty jak u was :serce: Pozdrawiam! :serce:

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość