Usuwanie świeżych blizn - gdzie w Krakowie?

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Albinos
Level 1
Level 1

Re: Usuwanie świeżych blizn - gdzie w Krakowie?

Postautor: Albinos » 08 maja 2017, 14:57

Nie w samym Krakowie, ale blisko - Medical Spa w Zielonkach. Usuwają blizny, znamiona, nawet włókniaki.
trylogia
Level 3
Level 3

Postautor: trylogia » 22 cze 2017, 18:57

A ile coś takiego kosztuje? Sama bym się nad czymś takim zastanowiła.
Adrianna
Level 1
Level 1

Postautor: Adrianna » 29 cze 2017, 18:53

Blizny usuną ci też w gabinecie dermedika w krakowie. To jest gabinet medycyny estetycznej i tam zajmują się takimi rzeczami. Myślę, że w twoim przypadku fajny byłby zabieg karboksyterapii, ale pewnie lekarz jak obejrzy to dobierze odpowiedni zabieg.
wujekstrzala
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wujekstrzala » 05 wrz 2017, 21:14

Nie wiem, jak w Krakowie, ale w praktycznie wszystkich większych miastach są kliniki https://www.tourmedica.pl/kliniki/chirurgia-plastyczna/. Najlepiej przejrzeć samemu i poczytać opinie. Z tego, co wiem wiele osób poleca ich specjalistów. Może i Tobie uda się coś znaleźć.
MaryAnn84
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: MaryAnn84 » 24 paź 2017, 18:04

Jest wiele różnych sposobów na usuwanie blizn. Można sobie o tym poczytać tutaj: http://wszystkoobliznach.pl/. Na niektóre blizny wystarczy na przykład plaster silikonowy i zawsze warto spróbować takich delikatniejszych metod, zanim zdecydujecie się na coś bardziej inwazyjnego. Najważniejsze, że blizny są usuwalne i nie jesteśmy na nie skazani do końca życia :)
luizaportak
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: luizaportak » 01 gru 2019, 22:22

Hmm, ja mogę polecić we Wrocławiu klinikę Medbeauty i doktora Andrzeja Kępę. Chodzę do niego na mezoterapię a niedługo zaczynam wlaśnie terapię laserową na blizny. Pan doktor mówił, że świeże blizny najłatwiej usunąć, ale na stare też może taki zabieg zadziałać, tylko możliwe że trzeba będzie ich zrobić więcej.

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”