Depilacja laserowa - boli coś?

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Awatar użytkownika
persona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 23 kwie 2020, 09:41

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: persona » 14 maja 2020, 09:46

a ile mniej więcej takich zabiegów trzeba zrobić właśnie przy dość jasnych włosach? ciemne to słyszałam, że szybciej łapie.
Szymon999
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 28 maja 2020, 15:52

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: Szymon999 » 02 cze 2020, 11:17

Cześć. Ja akurat depilowałem plecy i uważam, że warto. Robiłem w https://depi-light.pl/. Używali lasera light sheer duet (jeżeli nazwa jest zła, to poprawcie mnie proszę). Jak jesteście z Warszawy, to polecam gorąco, długotrwały efekt!
Awatar użytkownika
persona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 23 kwie 2020, 09:41

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: persona » 16 cze 2020, 16:21

Hallo? Jest ktoś kto jest w stanie mi odpowiedzieć?
Awatar użytkownika
saraa
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 19 lut 2013, 19:35
Lokalizacja: Bytom

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: saraa » 21 lip 2020, 09:43

Dziewczyny nie będę tutaj Was oszukiwała, ze depilacja taka nie boli wcale. Bo nie jest to zbyt przyjemne i trzeba sie na to nastawic. Nie jest to jednak jakiś nie wiadomo jaki ból. Da sie wytrzymac ale nie jest tak, ze będziecie sobie siedziały i nic nie poczujecie. Moim zdaniem jednak warto
niesamowita wygoda
nie trzeba zastanawiac sie czy się wygoliło czy nie
ma sie spokój na wiele, wiele lat....

Sama się zdecydowałam na pachy i obecnie zastanawiam sie nad bikini ;) http://ostrowiecnews.pl/2020/06/17/depi ... -wloskami/
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: kitka66 » 26 lis 2020, 13:15

Wiesz to zależy, każdy pewnie inaczej na to reaguje, ja bólu nie czułam, może momentami taki delikatny dyskomfort ale wszystko da się przeżyć :) efekt końcowy na pewno jest tego wart :) Ostatnio coraz bardziej popularna staje się też depilacja bikini właśnie za pomocą lasera https://www.esteti-med.pl/blog/nie-ma-sie-czego-wstydzic-czyli-depilacja-laserowa-bikini+. Ja robiłam już sesję 10 zabiegów i w końcu maszynki jednorazowe i wosk mogły pójść w odstawkę :)
Mari
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2018, 07:22

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: Mari » 05 gru 2020, 12:13

Odczuwania bólu to bardzo indywidualna sprawa, ale oczywiście, aby zabieg był praktycznie nieodczuwalny warto wybrać salon, gdzie mają laser wysokiej jakości, nowoczesny, w którym parametry pracy, można dostosować do skóry danej osoby. Ja miałam depilację robioną w salonie Laserina w Gdyni - https://www.laserina.pl/ i jestem z zabiegu bardzo zadowolona. W gabinecie jest nowoczesny laser diodowy, obsługa miła i profesjonalna. Efekt depilacji już po jednym zabiegu zadowalający.
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: rossi » 19 gru 2020, 06:07

Chyba nie ma bardziej skutecznego sposób pozbycia się owłosienia, jak właśnie poprzez depilację laserową. Sama planuje wybrać się na taki zabieg do J`adore Instytut https://jadoreinstytut.com/warszawa/ . Chciałabym w końcu cieszyć się gładką skórą przez długi czas, bo tego golenie już mnie męczy co kilka dni.
nitka33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:48

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: nitka33 » 11 sty 2021, 10:01

Z siostrą byłam na depilacji shr in motion w depil concept i żadna z nas nie odczuwała nieprzyjemnego bólu. Cały zabieg przebiega szybko i sprawnie a po jego zakończeniu nie ma podrażnien i problemu z wrastającymi włoskami.
klapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2017, 19:18

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: klapka » 26 mar 2021, 23:34

Ja polecam depilację za pomocą lasera vectus ma głowicę chłodzącą. Depilacja laserowa to super sprawa i na prawdę warto z niej skorzystać. W Warszawie umówcie się do salonu Depicare Korzystałam z ich usług i na prawdę efekty są świetne.
maras
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 21 maja 2016, 12:34

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: maras » 28 mar 2021, 16:12

Nie jest to przyjemne uczucie, ale mnie to nie bolało, było ciepło i szczypało. Wiadomo, że dużo zależy od lasera oraz od precyzji lekarza czy kosmetyloga,który ten zabieg przeprowadza. Ja jestem zdaniam, że najważniejsze jest to, żeby dobrze wybrać specjalistę. Klinika elite jest godna polecenia, mają dobry laser vectus, no i doświadczonych specjalistów.
Iris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 lis 2020, 18:20

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: Iris » 15 kwie 2021, 00:35

A gdzie tam! Nic nie boli no i efekt jest doskonały, u mnie fajnie się utrzymuje, także jestem mega zadowolona z decyzji. Zabiegi robiłam w częstochowskim Studio Laser, trafiłam tam na fajne ceny a widzę, że i teraz mają promocję 20% na laser. Także jeśli się wahacie ze względu na cenę to teraz warto skorzystać z rabatu.
Deyna23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2019, 23:45

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: Deyna23 » 05 maja 2021, 18:37

Eee tam, nic nie boli ;) Miałam zabieg laserowy a dokładniej depilacje laserem Vectus w klinice Elite, gdzie tam np była specjalna głowica chlodząca. i nie czułam bólu ;)
IniNan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 25 mar 2021, 14:56

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: IniNan » 06 maja 2021, 11:46

Z tego co słyszałam to na pewno trochę boli
klapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2017, 19:18

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: klapka » 20 maja 2021, 13:29

Laser Vectus ma głowicę chłodzącą więc nie odczuwasz tak tego bólu.
szpianka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2016, 09:26

Re: Depilacja laserowa - boli coś?

Postautor: szpianka » 18 cze 2021, 14:08

od paru lat depiluje się w ten sposób w klinice vesuna z krakowa i mnie nic nie dolega, nie boli. dla mnie to jest zdecydowana oszczednosc czasu i do tego dochodzi brak zmartwien. jak golilam sie maszynka to musialam pilnowac czy juz widac wlosy, potem jeszcze podraznienia. teraz nie mam takich zmartwien i dobrze.

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość