Biżuteria

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Biżuteria

Postautor: remana » 11 lut 2021, 13:59

Ja jestem zwolenniczką biżuterii ze stali chirurgicznej. Tego typu kolczyki czy bransoletki pasują mi najbardziej. Szukałam czegoś ciekawego w sieci i tutaj https://www.elori.pl/ znalazłam naprawdę rewelacyjny wybór. Kupiłam już u nich kolczyki i łańcuszek. Fajnie się to nosi, nic się z tym nie dzieje więc z pewnością zajrzę jeszcze nie raz na stronę. Naprawdę warto zajrzeć w wolnej chwili.
clair.friesen
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2021, 15:00
Lokalizacja: Komorów

Re: Biżuteria

Postautor: clair.friesen » 16 lut 2021, 15:07

Czy faktycznie miałyście na swoim ślubie coś niebieskiego i coś pożyczonego?
tipar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2021, 12:47

Re: Biżuteria

Postautor: tipar » 24 lut 2021, 13:07

Ja ostatnio znalazłem super ofertę jeżeli chodzi o kolczyki i biżuterię na https://www.polcaratdesign.pl/bizuteria-srebrna/kolczyki-srebrne/swarovski i powiem wam, że jestem bardzo zadowolony z jakości wyrobów jakie tam dostałem. Takie kolczyki to naprawdę świetna sprawa, przepięknie się prezentują
hardkorowystahu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 13 sty 2021, 19:27

Re: Biżuteria

Postautor: hardkorowystahu » 14 mar 2021, 23:26

Spersonalizowane dodatki i biżuteria zawsze będą czymś fajnym, na pewno wyróżniającym. Podobny efekt można uzyskać kupując może nie spersonalizowane, ale oryginalne i dopasowane do osobowości ozdoby. Ja upodobałem sobie ostatnio drewno - mam zegarek BeWooden drewniany, żonie kupowałem tam też drewniano-srebrny komplet biżuterii. Do nas to pasuje. Część krewnych i znajomych zachwycona, część pytała co to w ogóle za pomysł wywracając oczami. Cóż - ważne, żebyś to ty był zadowolony. My jesteśmy :hurra:
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Biżuteria

Postautor: dusia » 19 kwie 2021, 13:29

a powiedzcie mi proszę czy nosicie kolczyki tylko w uszach ? bo mnie od jakiegoś czasu kręci temat piercingu :) mam już przekłuty pępek a niebawem wybieram się na zabieg piercingu języka :) wszystkie zabiegi robię u Ani, w studiu Jah Love Tattoo w Warszawie :) ma doświadczenie, zabiegi przeprowadza sprawnie, wszystko super się goi.
Biedroneczka22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 lip 2021, 21:32

Re: Biżuteria

Postautor: Biedroneczka22 » 08 lip 2021, 21:42

Na pewno tutaj w AnKa Biżuteria warto się rozejrzeć za idealną biżuterią. Nie da się ukryć, że mają tam spory wybór. Poza tym plusem jest to, że ceny są atrakcyjne, a produkty mają świetną jakość. Generalnie uważam, że nie ma co przepłacać. Biżuteria musi pasować do naszego stylu, stroju i przede wszystkim ładnie się prezentować.
]
Iris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 lis 2020, 18:20

Re: Biżuteria

Postautor: Iris » 19 lip 2021, 02:37

Super fajną biżuterię kupicie online w Goldmirk, to polski producent biżuterii z żółtego i białego złota. Mają świetny wybór, m.in. biżuterię z imionami, prześliczne zawieszki - serca, kotki, psy, nutki, gwiazdki itd., chokery i celebrytki. Ja uwielbiam do nich zaglądać, zawsze coś pięknego sobie tam wybiorę a często tam zaglądam, bo cenowo jest bardzo ok :)
zuczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 21 wrz 2017, 15:18

Re: Biżuteria

Postautor: zuczek » 03 sie 2021, 20:17

Elori ma fajną biżuterię, jak ktoś lubi bardziej modowe komplety. Ja mam 3 naszyjniki i bransoletkę, a wczoraj zamówiłam sobie kolczyki jeszcze żeby mi pasowały. Jestem alergikiem a stał chirurgiczna mnie nie uczula więc jestem bardzo zadowolona z tego, że mam ładną i niedroga biżuterię.
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Biżuteria

Postautor: remana » 03 wrz 2021, 12:59

Potwierdzam słowa kolegi wyżej. Elori Jewellery zdecydowanie polecam osobom, które szukają biżuterii ze stali chirurgicznej. Mają świetną jakość. Nic nie czernieje, nie uczula. Super.
Biedroneczka22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 lip 2021, 21:32

Re: Biżuteria

Postautor: Biedroneczka22 » 29 paź 2021, 22:23

A ja z kolei lubią coś ładnego, praktycznego to znaczy na co dzień do pracy, ale i na wyjątkowe okazje, a przy tym w rozsądnej cenie. Piękne kolczyki i naszyjnik kupiłam sobie ostatnio w sklepie AnKa Biżuteria. Oni oferują biżuterię ze srebra. Nie drogą i bardzo ładną. Jestem zadowolona z zakupu. Słyszeliście o tym sklepie?
rg7mexi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2021, 17:03

Re: Biżuteria

Postautor: rg7mexi » 15 gru 2021, 17:05

Ja sobie często kupuję jakieś pierdółki na muviri pl . Dobre ceny i mega duży wybór. Jakościowo też bardzo solidnie.

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość