Organizacja ślubu

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
wykok
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2020, 11:43

Re: Organizacja ślubu

Postautor: wykok » 07 lis 2020, 12:02

takie firmy coraz bardziej się rozwiją :) jak np. dekoracje weslene :) zapraszam do siebie pomagam i w ogrnizacji wesela
Krolikula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2021, 10:34

Re: Organizacja ślubu

Postautor: Krolikula » 24 sty 2021, 10:42

Ciekawe czy w tym roku też będzie to takie trudne
nitka33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:48

Re: Organizacja ślubu

Postautor: nitka33 » 28 sty 2021, 10:56

Przez te wszystkie obostrzenia planowanie ślubu stoi pod wielkim znakiem zapytania, dlatego zdecydowaliśmy się na uroczystość w plenerze latem oraz skromny poczęstunek dla świadków i najbliższej rodziny. Zamiast wesela będziemy mieli wypasioną podróż poślubną do Nowej Zelandii z biurem https://www.relaksmisja.com/. Jesteśmy z narzeczonym fanami Tolkiena, dlatego już nie możemy się doczekać trekkingu śladami Bilbo Bagginsa i innych atrakcji, jakie na nas czekają.
DominikaPL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 28 sty 2021, 11:43

Re: Organizacja ślubu

Postautor: DominikaPL » 17 mar 2021, 09:45

Ja zorganizowałam swoje wesele dla 100 osób w sali bankietowej hotelu Orle w Gdańsku. Ceremonia ślubu odbyła się na pięknej plaży nieopodal hotelu. Przyjęcie udało się w 100%, a my byliśmy bardzo z niego zadowoleni.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Organizacja ślubu

Postautor: polaola » 17 mar 2021, 16:10

Właśnie przede mną coś takiego i się znów obawiam, co to wszystko będzie i czy się w ogóle uda nam to. Wiecie, o co chodzi, jestem przekonana, że jednak mimo wszystko wesele się odbędzie, ale martwię się tym, co z tego wyniknie. Oczywiście ślub jednostronny może u nas być zorganizowany, to już u księdza ustaliliśmy. No, ale co dalej? To spory kłopot.
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: Organizacja ślubu

Postautor: domnia » 04 maja 2021, 23:51

Muzyka na wesele wybrana? To moim zdaniem kluczowy element wesela, powinniście się mocno zastanowić jaki zespół zaprosić i na jaką muzykę się zdecydować. W mojej rodzinie nie ma wesela bez disco polo dlatego oczywiste było, że będziemy przy takich rytmach się bawić. Nie wiem czy wiecie ale również znane zespoły można zaprosić na taki wieczór i wystąpią dla nas i dla naszych gości. Szczególnie polecam Bayer Full. Poprzez ich stronę można się z nimi skontaktować i ustalić szczegóły.
hayleyss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 15:16

Re: Organizacja ślubu

Postautor: hayleyss » 05 maja 2021, 17:34

Jak nastroje par młodych które mają zaplanowane swoje śluby w najbliższym czasie? :)

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość