Wybór ślubnej kreacji

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Wybór ślubnej kreacji

Postautor: abrakadabra » 14 gru 2012, 10:21

Wybór ślubnej kreacji

Przygotowania do najważniejszego dnia w życiu, jakim jest dzień ślubu, trzeba rozpocząć wystarczająco wcześnie. Podstawą jest oczywiście znalezienie sali weselnej, w której będą mogli swobodnie bawić się wszyscy zaproszeni goście. Nie wolno także zapomnieć o wynajęciu zespołu, wybraniu menu czy zakupieniu, wypisaniu oraz wysłaniu zaproszeń. Niewątpliwie dla pań najważniejszy będzie jednak wybór sukni ślubnej na ten wyjątkowy dzien.

Obecnie w salonach ślubnych można znaleźć najrozmaitsze suknie ślubne. W sprzedaży są przeróżne fasony, które niekoniecznie muszą być wykonane z materiałów w kolorze białym. Coraz więcej pań szykujących się do ślubu wybiera kreacje w innych kolorach, choć niewątpliwe biel jest wciąż najchętniej wybierana. W ostatnich latach popularnością cieszył się też kolor ecru.

Obrazek

Moda ślubna jest coraz odważniejsza. Nie wszystkie suknie są długie, pojawiają się także fasony, które odkrywają nogi panny młodej. Odkryte ramiona są na porządku dziennym. Odważny fason sukni ślubnej nie zawsze jest jednak mile widziany, zwłaszcza przez starszych członków rodziny. Model sukienki warto skonsultować z przyjaciółkami, mamą oraz teściową. Dobre rady najbliższych osób na pewno przydadzą się przyszłej pannie młodej, która chce przecież wyglądać wyjątkowo pięknie w tym najważniejszym dniu jej życia.

Jeżeli interesują nas ciekawe suknie ślubne Kraków z pewnością zaoferują nam duży wybór w przeróżnych salonach ślubnych. W poszukiwaniu ślubnych kreacji najlepiej wybrać się do dużego miasta, gdzie można znaleźć wiele salonów, a co za tym idzie, obejrzeć znacznie większą ilość modeli sukienek. Czasem wybór kreacji może trwać naprawdę długo, ale warto poświęcić sporo czasu, aby w dniu ślubu zachwycić wszystkich gości oraz ukochanego.

źródło: http://www.webshock.com.pl/wybor-slubnej-kreacji/

autor: El
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 14 gru 2012, 10:28

Ja odkąd pamiętam miałam w głowie fason wymarzonej sukni ślubnej ;-) Gdy przyszedł czas, że musiałam wybrać tę wyjątkową kreację, od razu przymierzyłam 3 odpowiadające moim wyobrażeniom i kupiłam jedną z nich. Czuję się w niej wyjątkowo, a to chyba najważniejsze :) Nie podobają mi się te nowoczesne suknie, o których mowa pod koniec artykułu. Przeraża mnie popularność niektórych dziwacznych fasonów, ja będę nudna i klasyczna :D
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 27 gru 2012, 15:48

to może pochwalisz się swoja sukienką, tzn rozumiem, że teraz to pewnie są robione jakieś przeróbki, ale może masz jakieś jedno zdjęcia, które mogłabyś wrzucić...ja to prawdę mówiąc miałabym duży wybór z wyborem sukni, tak wiele fasonów mi się podoba, że strach się bać co by to było, gdyby miała teraz na coś się decydować :P
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 28 gru 2012, 08:28

Ja też zawsze miałam wrażenie, że podoba mi się co druga suknia ślubna, ale jak przyszło co do czego i zaczęłam się im dokładniej przyglądać to niemal w każdej było coś, co mi nie pasowało... No i te ceny :( masakra, wydać 3 tysiące złotych na coś, co założy się raz w życiu na jeden dzień :zdziwko: Było mi szkoda pieniążków, które można przeznaczyć na coś innego, a poza tym spodobał mi się model niedostępny już w salonie, bo pochodzący z kolekcji sprzed dwóch lat, dlatego też moja kreacja ślubna jest używana. Kupiłam sobie suknię La Sposa, która jest absolutnie cudowna i wymarzona, a zapłaciłam za nią tylko 1000 zł i jeszcze dostałam gratis bolerko, a przeróbki krawieckie miałam wliczone w cenę, bo mama dziewczyny, która mi ją odsprzedawała, jest krawcową. Kazały mi się jeszcze zgłosić na kilka tygodni przed ślubem, gdyby były potrzebne jakieś poprawki :D
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 28 gru 2012, 10:54

ceny są ogromne i w ogóle podziwiam osoby które biorą śluby i wyprawiają wesela, bo ja nie wiem skąd miałabym wziąć na coś takiego kasę, liczę tylko, ze kiedyś wygram z lotto i będę miała bajkowy ślub i wesele
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 31 gru 2012, 08:15

Hehe, gdybyśmy musieli sami za wszystko płacić, to pewnie też by nas nie było stać ;-) Moi wspaniali Rodzice w ramach prezentu ślubnego dają nam połowę kasy na organizację wesela, więc zostało nam do uzbierania w sumie ok. 15 tys., a to już nie jest aż taka straszna suma :) Aczkolwiek przedsięwzięcie jest rzeczywiście kosztowne, dlatego m.in. ta moja używana suknia ;-) a buty dostałam od koleżanki :D
Nataszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2012, 13:26
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Nataszka » 10 sty 2013, 15:25

No jest to wydatek, ale zwykle młodzi nie muszą się z nim sami męczyć - zwykle są jeszcze rodzice, obu stron, zawsze się coś dorzucą. Samemu też coś można uzbierać.
frys1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2013, 02:21
Lokalizacja: Ustka

Postautor: frys1 » 24 sty 2013, 02:27

lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 04 lut 2013, 15:28

lajlab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 22 lut 2013, 00:16
Lokalizacja: Puławy

Postautor: lajlab » 22 lut 2013, 00:22

Dokładnie nie ma się co dziwić w końcu taki dzień jest tylko raz w życiu :)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 08 mar 2013, 15:32

Tyle, że panny młode mają do tego dość różne podejście - ja np. wolę więcej wydać na lepszą restaurację, albo fotografa niż na suknię za 5 tysięcy ;-)
Metaliga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 13 mar 2012, 09:41
Lokalizacja: Silesia

Postautor: Metaliga » 25 mar 2013, 09:37

5 tyś na sukienkę, wiem zę niektórych stać, ale jak dla mnie to jest zwyczajne marnotrawstwo.
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 26 mar 2013, 13:13

Dla mnie też :]
blasfargrup
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 27 paź 2016, 21:11

Re: Wybór ślubnej kreacji

Postautor: blasfargrup » 22 lis 2016, 12:31

Ja też nie kupiłabym sukienki za 5 tys. złotych. Wolałabym za to pojechać na jakaś wycieczkę albo zmienić sprzęt domowy. Na szczęście moja sukienka była duuużo tańsza. Gdyby ktoś szukał sukienek w ROZSĄDNYCH cenach, polecam salon http://michalina.com.pl/ w Bełchatowie. Nawet jeśli mieszkacie trochę dalej, warto się tam wybrać na jeden dzień i poszperać, poprzymierzać. Wybór jest naprawdę szeroki.
misi3k
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 09 sty 2017, 14:43

Re: Wybór ślubnej kreacji

Postautor: misi3k » 09 sty 2017, 14:51

z tego co pamiętam to fajne suknie ślubne mają w salonie http://lamariee.pl - w Warszawie oraz Białymstoku.

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość