Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: Ela78 » 05 wrz 2018, 09:04

No to masz ciekawe zajęcie, w szczególności ze to dla brata. Nie wiem co ci poradzić bo pomysłów nie brakuje, ale jeśli chcecie ten wieczór spedzić w fajnym miejscu polecam wam New Orleans Club . Poszukaj sobie w necie ten club i przejrzyj sobie ich pakiety, bo wiem że mają ciekawe oferty. Może znajdziecie coś fajnego dla Was.
monika6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 15 lip 2017, 21:27

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: monika6 » 13 sty 2019, 21:29

Zawsze można własnie wybrać się na kręgle. Mojemu facetowi koledzy właśnie taki zrobili prezent. Wybrali się na kręgle do Lokalu Niagara, bawili się całkiem dobrze i dość szybko udało się załatwić termin. No i niedrogo a to duzy plus :cool:
Awatar użytkownika
DorisAxline
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:56

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: DorisAxline » 20 sty 2019, 12:38

Jeżeli miasto Łódź by Wam odpowiadało to polecam https://poligonpaintball.pl/jak-spedzic ... rski-lodz/, fajna opcja na wieczór kawalerski
Awatar użytkownika
Ivoo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: Ivoo » 15 kwie 2019, 18:46

Teraz w internecie jeśli dobrze poszukasz znajdziesz na prawdę wiele opcji na wieczór kawalerski. Z pewnością wybrałbym jakieś atrakcje na sam początek, prezent dla Pana Młodego i oczywiście na koniec dnia dobry klub. Moim ulubionym jest klub nocny w Warszawie https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie możesz pomyśleć również o tancerkach, które umilą wieczór.
BilardGuy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:06

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: BilardGuy » 19 kwie 2019, 14:38

Ja jak organizowałem bratu wieczór kawalerski to wybraliśmy bar z bilardem. Pograliśmy w bilard przy dobrych drinkach potem w darta, a na koniec oglądnęliśmy meczyk. Klub nam dał specjalną ofertę, bo przygotowują często takie wieczory i niczym się nie musiałem martwić. :hyhy: Także polecam robić wieczory kawalerskie własnie w takich miejscach.
luna12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2018, 17:04

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: luna12 » 22 kwie 2019, 22:51

Wydaje mi się, ze tutaj także sprawdzi się bubble footbal czyli dmuchane kule. Do tego można jeszcze zrobić pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, który jest mistrzem Polski RedBull freestyle football. Bubble football to bardzo zabawna atrakcja, więc wszyscy będą zadowoleni http://www.kojakfree.com/bubble-football/
lenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:45

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: lenka » 17 lip 2019, 21:44

Jeśli z okolic Rzeszowa to świetny klub to Rasputin http://rasputinclub.pl/ Mają tam świetne tancerki, z każdego końca sali tancerka jest widoczna.mają doskonały wystrój,smaczne drinki ,nie są oszukane a to bardzo ważne. Można śmiało płacić karta nikt nikogo nie oszuka a to jest podstawa w takich lokalach.W pełni polecam ten nocny klub.
Awatar użytkownika
Jalaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:25
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: Jalaa » 19 lip 2019, 14:33

Fajnym pomysłem może być wypad za miasto, trzeba by było zapewnić też jakieś atrakcje, żeby nie było nudno ;)
Awatar użytkownika
Dermas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2019, 11:37
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: Dermas » 21 sie 2019, 11:46

Nie każdy wieczór kawalerski musi się kończyć imprezą :)
Areek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 66
Rejestracja: 26 sie 2019, 10:46

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: Areek » 26 sie 2019, 10:50

Znajomy miał wieczór kawalerski na łonie natury. Najpierw paintball, potem ognisko i dużo alkoholu...
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: ewelina8393 » 01 wrz 2019, 12:20

A ja swojemu bratu zorganizowałem paintball w dzień, natomiast wieczorem zacznie się prawdziwa zabawa w klubie https://neworleans.pl/ Już kiedyś byłem w nim na wieczorze, i przyznam, że jest to klub prowadzony na bardzo wysokim poziomie, dla eleganckich mężczyzn :)
matik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 08 lis 2016, 11:18

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: matik » 18 paź 2019, 14:58

Np. w Łodzi jest salon gier gdzie organizują właśnie wieczory kawalerskie. Może u Ciebie tez jest takie miejsce i zapytaj o ofertę. U nas kumpel miał wieczór w salonie gier i naprawdę był zadowolony. Przecież wszystko zależy od waszych pomysłów. Bo możliwości w każdym mieście jest dużo.
Awatar użytkownika
gdenesik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: gdenesik » 22 paź 2019, 18:20

Wieczory kawalerskie i panieńskie najpewniej trzeba zacząć organizować od wyboru odpowiedniego hotelu, w którym odpoczniemy po całym dniu i imprezie. Chcę znaleźć hotel w dobrej lokalizacji z barem.



____________________________
wieczory panienskie
barbab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 24 paź 2017, 22:53

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: barbab » 29 paź 2020, 12:35

Podstawą będzie wybranie fajnego lokalu, najlepiej klubu nocnego :) Z dobrą muzyką, wyśmienitym alkoholem i oczywiście pięknymi kobietami. Nie wiem czy słyszeliście już o tym klubie: https://hustlerclub.pl/wieczory-kawalerskie/ w Warszawie? Ma świetne opinie. To klub na poziomie, także na pewno się tam odnajdziecie.
jaycee12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2020, 19:40
Lokalizacja: Kielce

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: jaycee12 » 25 lis 2020, 20:00

Na pewno ten wieczór musi mu zapaść w pamięci.

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość