Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: abrakadabra » 10 sty 2013, 16:53

Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

W życiu każdego mężczyzny nadchodzi taka chwila w której decyduje się on zawrzeć związek małżeński z ukochaną kobietą. Jest to ważny okres ponieważ wybór ten będzie rzutował na jego całe późniejsze życie. Oczywiście wiąże się to też z niemałym wysiłkiem jaki trzeba włożyć w samo przygotowanie ceremonii ślubu i wesela.

Dla każdego faceta jest to niemałe wyzwanie. Okres ten jest niezwykle stresujący i przynosi wiele niespodzianek i trudnych decyzji. W tym całym gąszczu trudności są też chwile miłe dla których warto się poświęcić. Jedną z nich jest tradycyjna impreza, czyli wieczór kawalerski. Hasło to kojarzy się każdemu bez wyjątku z tym samym – mianowicie dzikim balowaniem do samego rana, bez zakazów nakazów, ograniczeń i damskiej kontroli. Ten wieczór pan młody ma zapamiętać na zawsze aby móc się pochwalić swoim dzieciom, że tatuś to był gość.

Oczywiście obowiązkowo na wieczór kawalerski muszą przyjść wszystkie osoby ważne dla pana młodego, zarówno z lat obecnych, jak i z czasów młodości. Odświeżenie starych znajomości na takiej imprezie ma bardzo pozytywny wpływ na przebieg wydarzeń. Bardzo ważny jest też wybór odpowiednich lokali i atrakcji, tak aby nie były one ani męczące ani nudne dla imprezowiczów. Oczywiście taniec na rurze w wykonaniu pięknej tancerki jest obowiązkowy.

Ta wyjątkowa impreza zaczyna się zazwyczaj „im prędzej tym lepiej”, czyli najczęściej przed południem – tak żeby wszyscy zdążyli się ogarnąć i dojechać na miejsce rozpoczęcia zabawy.

Na początek wieczoru kawalerskiego wybiera się grupową zabawę, która zapozna i zintegruje ze sobą wszystkich. Najczęściej wybierany jest paintball, ponieważ jako rozgrywka wojenna przynosi on każdemu facetowi niesamowitą frajdę i wiele emocji, o których można później długo dyskutować. Innym ciekawym pomysłem na ten etap dnia są wyścigi na quadach, nurkowanie, czy nawet skoki ze spadochronu. W zależności od charakteru uczestników mogą to być mniej ekstremalne zabawy jak na przykład wypad nad jezioro, czy małe derby na wynajętym torze wyścigowym.

Obrazek

Kolejnym ważnym, jak nie najważniejszym etapem jest „wypad na miasto” – czyli to czym jest wieczór kawalerski. Poznań jak każde większe miasto ma wiele ciekawych klubów i pubów w których można się nieźle zabawić. Sprowadza się to zawsze do tego samego, czyli wieczornej libacji do samego rana w składzie najlepszych przyjaciół. Alkohol, wyprawa po najlepszych pubach i klubach w mieście, taniec na rurze i striptiz – to najważniejsze punkty, których spełnienia oczekuje każdy uczestnik tej zabawy.

Wieczór kawalerski nie może się obyć bez tak zwanego przypału, czyli na przykład bójki, rozrabiania na mieście, czy naubliżania policji na patrolu. Mój przyjaciel dla przykładu wróciwszy do domu z wieczoru kawalerskiego swojego kumpla, powiedział do śpiącej żony: „kochanie ale jestem skuty”, ona odrzekła „no wiem”. Niemałe było jej zdziwienie, gdy rano zobaczyła swojego męża śpiącego w dziwnej pozycji twarzą na wykładzinie i w kajdankach.

Takie akcje są konieczne, bo wieczór kawalerski musi być po prostu z jajami!

Źródło: <a href="http://www.webshock.com.pl/jak-wyprawic-bratu-wieczor-kawalerski/">Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski</a> - dolinamuminkow

autor: dolinamuminkow
Awatar użytkownika
abrakadabra
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 572
Rejestracja: 07 lip 2012, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: abrakadabra » 10 sty 2013, 21:35

czekam oczywiście na Wasze historie i propozycje na to jak powinien wygladac taki wieczór :D
tomk1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 19 sty 2013, 17:58
Lokalizacja: Łódź

Postautor: tomk1 » 19 sty 2013, 17:59

Pomyśl o czymś orginalnym :P Może gdzieś na łonbie natury... Mnie bracia wzięli na ryby na 2 dni:p
frys1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2013, 02:21
Lokalizacja: Ustka

Postautor: frys1 » 24 sty 2013, 02:26

lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 04 lut 2013, 15:30

szynszyla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 19 lut 2013, 10:15
Lokalizacja: Bytom

Postautor: szynszyla » 19 lut 2013, 11:09

Faceci mają nudne (przeważnie) kawalerskie. Jedyne co potrafią zorganizować kumple to wyjście do klubu gdzie wszyscy upijają się w sztok zarywając przy okazji laski...Tak jakby nie robili tego normalnie, co weekend;)
lajlab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 22 lut 2013, 00:16
Lokalizacja: Puławy

Postautor: lajlab » 22 lut 2013, 00:19

Może jakaś wycieczka męska w góry albo na jakiś spływ:)
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Postautor: dyskutantka » 20 mar 2013, 09:35

lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 23 kwie 2013, 11:13

moim zdaniem takich imprez jak wieczór kawalerski nie wolno omijać, w końcu to zawsze będą fajne wspomnienia
rekoon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2015, 09:05

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: rekoon » 05 lis 2015, 09:09

Ja na wieczór kawalerski wynająłem firmę organizującą imprezy masowew poznaniu polecam takie rozwiązanie, wszystko było idealnie zorganizowane, ja jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
dyskutantka
Level 2
Level 2
Posty: 928
Rejestracja: 24 maja 2012, 18:29
Lokalizacja: Polska

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: dyskutantka » 05 lis 2015, 09:33

Zwłaszcza jak się "odpowiednio nabroi" ,że czasami i ślub bywa odwołany. Na wesele już i tak ponosi się odpowiednio wysokie koszty,uważam, że ten tzw "wieczór kawalerski" czy "wieczór panieński" młodzi powinni sobie darować,żeby potem nie żałować.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: Arkadiusz1 » 21 gru 2015, 00:04

Zgadzam się, nie ma co przesadzać. Przecież można spędzić ten dzień przyjemnie i nieinwazyjnie. Ciekawym pomysłem jest wyjazd do Krakowa, bo tam bardzo dużo się dzieje jeśli chodzi o imprezy. Polecam w tym temacie zwrócić uwagę na http://www.apartament-krakow.pl/, które można dobrze wykorzystać planując ten dzień :)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: Manuela » 12 maja 2016, 13:48

Wieczór kawalerski dobrze jest zorganizować jakoś inaczej, żeby był dobrze zapamiętany i ciekawy. Mój znajomy ostatnio taki organizował i zdawał mi raport o tym, jak pojechali jak kawalerski paintball tutaj: http://bcamp.pl/paintball/ i bardzo chwalił. Wyszaleli się na polu, gonili z bronią i strzelali kulkami z farby. Idealna zabawa dla dużych chłopców, szczególnie gdy ma się w rękach profesjonalny sprzęt.
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: pawelek34 » 01 lip 2016, 10:03

No chyba trzeba to planować tak żeby sie potem narzeczona nie obraziła na tyle, że zrywa zaręczyny o.O
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Re: Jak wyprawić bratu wieczór kawalerski

Postautor: sowbar81 » 18 sie 2016, 15:43

Myślę, że to, jak ktoś się będzie bawił zależy od jego "klasy" i zainteresowań. I tak jak mówi stare przysłowie każda potwora znajdzie amatora :) Jedne narzeczone zaakceptują pijaństwo w klubie, inne będą oczekiwały od faceta bardziej wyrafinowanych atrakcji. Najważniejsze to odpowiednio się dobrać :)

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość