Problem z nadmiernie pocącymi się stopami

Forum Ślub i Wesele: zespół na wesele, fotograf, kamerzysta, hotele, sale, torty, placki, jedzenie, zasady. Opinie i dyskusje.
bazylia17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 23 lis 2020, 15:01

Problem z nadmiernie pocącymi się stopami

Postautor: bazylia17 » 31 sty 2021, 18:50

Hej mam problem z nadmiernie pocącymi się stopami boję się ze podczas wesela ktoś to zauważy. Polecicie mi jakieś dobre miejsce, gdzie można się tego pozbyć raz na zawsze? Na razie zastanawiam się nad Instytutem Podologicznym w Rzeszowie
crazol33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2021, 20:31

Re: Problem z nadmiernie pocącymi się stopami

Postautor: crazol33 » 05 lip 2021, 00:45

To może być kwestia genetyczna. Moja koleżanka ma ten sam problem, najgorzej ma w lecie i czasem ten nieprzyjemny zapaszek wydobywający się ze stóp. Ona stosuję jakieś preparaty kosmetyczne nie wiem jakie ale się dowiem.
Mo.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 30 lis 2020, 19:14

Re: Problem z nadmiernie pocącymi się stopami

Postautor: Mo. » 07 lip 2021, 20:58

Moja koleżanka kupiła sobie na notino kremowy blocker redukujący pocenie do nóg. Pomógł jest znacznie ograniczyć pocenie nóg i teraz czuję duży komfort i nie stresuję się jak wcześniej przykrym zapachem.
gunia75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2021, 14:41

Re: Problem z nadmiernie pocącymi się stopami

Postautor: gunia75 » 05 sie 2021, 14:47

Próbuj specyfiki farmaceutyczne metodą prób i błędów. Jeżeli to nie pomoże to wizyta u podologa. Czasami zasypki dla dzieci tzw. puder zmniejszają potliwość.

Wróć do „Ślub i Wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość