Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.

Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Czas głosowania minął 30 sie 2012, 16:14

Wstrzęmieźliwość
0
Brak głosów
Naturalne metody
1
10%
Metody chemiczne (pianki, płyny etc.)
0
Brak głosów
Antykoncepcja hormonalna- tabletki
2
20%
Wkładki wewnątrzmaciczne
1
10%
Metody mechaniczne dla mężczyzn- prezerwatywy
3
30%
Metody mechaniczne dla kobiet- kapturki, błony etc.)
0
Brak głosów
Metody chirurgiczne dla mężczyzn
0
Brak głosów
Metody chirurgiczne dla kobiet
0
Brak głosów
Stosunek przerywany
1
10%
Inne metody
2
20%
 
Liczba głosów: 10
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: kamai » 14 paź 2020, 10:02

Ja też stosuję tabletki vines, dostałam je jako pierwszą antykoncepcję hormonalną i świetnie się sprawdziły. Nie miałam nawet na początku żadnych objawów niepożądanych co tez mnie pozytywnie zaskoczyło
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Fachowiec » 20 paź 2020, 12:59

Odradzam tabletki antykoncepcyjne, przez nie bardzo rozregulował się u mnie okres i muszę obecnie korzystać z monitorowania cyklu ponieważ planuje zajść w ciąże. Jeśli jesteście z Warszawy to polecam przychodnię Multimed – doskonałe miejsce jeśli chodzi o różnego typu badania ginekologiczne USG i nie tylko, ponadto mają dobre ceny, a lekarze korzystają z nowoczesnego sprzętu
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Anulaa21 » 17 lis 2020, 14:02

Właśnie dlatego powinno się myśleć w pierwszej kolejności o antykoncepcji PRZED. Może dobrym pomysłem dla Was będzie wazektomia? Przeczytajcie w https://lekarzebezkolejki.pl/blog/wazek ... yzn/w-1119 o tym, jak poważnym jest to zabiegiem. Sami musicie zdecydować.
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 24 lip 2019, 15:41

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Radzka » 30 lis 2020, 12:03

nie widziałam do której opcji zakwalifikować więc piszę tutaj, ja stosuję komputer cyklu / monitor płodności, konkretnie taki
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Fachowiec » 15 gru 2020, 12:42

radze zaufać dla swojego ginekologa, najpierw powinien was dokładnie zbadać i dopiero wtedy zapisać odpowiednią antykoncepcję, jeśli ktoś potrzebuje to polecam przychodnię Multimed gdzie jest doskonała opieka, nowocześnie wyposażone gabinety i doświadczeni lekarze. Wykonać u nich można różne badania USG od ginekologicznego po USG kolana, stopy czy stawów.
Nosleep123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 05 lut 2021, 14:11

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Nosleep123 » 17 lut 2021, 10:29

Jejku. To straszne ile z Was stosuje mechaniczną antykoncepcję. Skoro antykoncepcja jest po to, aby nie "wpaść" to prezerwatywy to słaby pomysł. Ja polecam przejść się do lekarza, który dobierze nam dobrą antykoncepcję, na przykład ja polecam Panią Szkup, oraz Panią Pająk z https://innova-med.pl/ . Antykoncepcje dobiorą perfekcyjne, bez efektu przybrania na wadze..
pavetta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 08 mar 2020, 23:41

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: pavetta » 20 lut 2021, 20:03

Ja stosuję skuteczną metoda tosa pigułki :) dodatkowo jeszcze jak mi czasami antykoncepcji nie starczy albo braknie to kupuję na antykoncepcja online https://jpmedica.com Tam dostaję szybko e recepte :) i to zawsze w dobrej cenie
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: mapka » 03 paź 2021, 12:03

Ja biorę pigułki antykoncepcyjne (stosuję teo nazwie yasminelle). Są super dopasowane do mnie, nie mam żadnych skutków ubocznych. Ale na pewno to zasługa mojego Pani doktor, która mi przepisała na podstawie badań odpowiednią antykoncepcję. Chętnie Wam więc polecę w Warszawie dr Katarzynę Jaroszewską z kliniki o nazwie Renort. Świetna i życzliwa ginekolog.
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: domnia » 29 paź 2021, 18:18

Ja nie dawno zmieniłam krążek na tabletki. Zależało mi na jak najmniej inwazyjnej antykoncepcji po której nie przytyję. I jak na rynku pojawiły się tabletki Drovelis to mój lekarz od razu zasugerował zmianę. Biorę kilka miesięcy i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona - cera super, ja nie przytyłam nic, nie puchnę. Tabletki bierze się cały czas, w blistrze jest 4 pigułki placebo dzięki temu nie myli mi się kiedy trzeba robić przerwę a kiedy nie.
przygódka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 28 lis 2021, 17:13

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: przygódka » 28 lis 2021, 17:15

Ja od dawna stosuję tabletki antykoncepcyjne, które dobrała mi znakomicie moja Pani Doktor - dr Dobrowolska - Redo z kliniki GABINETY ŁUCKA w Warszawie. Gorąco polecam, bo dzięki temu, że zleciła mi badania, zaleciła idealną antykoncepcję. Nic mnie nie boli, miesiączki mam regularnie, nie tyję. 10/10!!!

Wróć do „Antykoncepcja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość