Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.

Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Czas głosowania minął 30 sie 2012, 16:14

Wstrzęmieźliwość
0
Brak głosów
Naturalne metody
1
10%
Metody chemiczne (pianki, płyny etc.)
0
Brak głosów
Antykoncepcja hormonalna- tabletki
2
20%
Wkładki wewnątrzmaciczne
1
10%
Metody mechaniczne dla mężczyzn- prezerwatywy
3
30%
Metody mechaniczne dla kobiet- kapturki, błony etc.)
0
Brak głosów
Metody chirurgiczne dla mężczyzn
0
Brak głosów
Metody chirurgiczne dla kobiet
0
Brak głosów
Stosunek przerywany
1
10%
Inne metody
2
20%
 
Liczba głosów: 10
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: igam » 17 lip 2018, 13:59

Nie zatrzymuje Ci się woda w organizmie po nich? U mnie tak działała każda metoda hormonalna niestety, wielokrotnie miałam dobierane pigułki i plastry.
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:15

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Dolka920 » 22 wrz 2018, 23:22

Ja stosuję pigułki belara.Biorę je od pewnego czasu i czuję sie po nich dobrze. Dobierał mi je mój lekarz ,zrobiliśmy szereg badań jak i na uczulenie. Początkowo nie wiedziałam czy spiralka czy tabletki. Ale u mnie spiralka odpada bo mam uczulenie na nikiel i chrom, więc zdecydowałam sie na pigułki i dziś wiem że to był dobry wybór. Miałam przedtem straszne bóle miesiączkowe i przed każdym okresem bolesne krosty na twarzy teraz nie ma po tym śladu. Więc i mam bardzo dobre zabezpieczenie przed niechcianą ciążą i lepsze samopoczucie co w sumie u mnie przekłada się na lepszy sex.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: kamai » 15 paź 2018, 11:11

Ja podobnie zaufałam swoim tabletkom vines a ostatnio zgrałam też ciekawa publikację na temat takiej antykoncepcji https://pulsmedycyny.pl/antykoncepcja-t ... lek-940764 , jak pokazują badania tabletki i antykoncepcji hormonalna nie tylko zabezpiecza przed niechcianą ale ma też wiele innych zalet
marikakosa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 02 sty 2019, 18:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: marikakosa » 02 sty 2019, 19:00

To chyba zależy od tego jaki staż jest w małżeństwie..najlepiej udać się do ginekologa i zobaczyć jaka antykoncepcja jest dla Ciebie najwygodniejsza. Jak wiadomo jedni wolą brać tabletki a drudzy stosują plastry..
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:15

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Dolka920 » 15 mar 2019, 17:42

Każda dobrze dobrana antykoncepcja jest dobra. Zawsze należy iść do swojego lekarza ginekologa a ten na pewno dobierze każdej z nas odpowiednią antykoncepcję http://antykoncepcjanamiare.pl/czym-jest-antykoncepcja/ Ja tez biorę belarę i bardzo mi te pigułki odpowiadaja. Nie dokucza mi PMS mam krótsze miesiączki i nie spada mi libido .Wiec jest ok.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: szyna » 12 kwie 2019, 10:59

Każdy facet, któremu zależy na swojej kobiecie nie pozwoli by łykała to świństwo jakim są tabletki anty.
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: yaska » 30 kwie 2019, 19:07

Tabletki przyjmuje się pod kontrolą lekarza, wizyty nie są tylko po to, zeby odebrać receptę. A dobrze dobrane pigułki nie powodują też skutków ubocznych sa bezpieczne. Ja od 2 lat biorę Vibin, bez problemów i efektów ubocznych.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Nesi » 14 cze 2019, 01:23

Tak, ja brałam kiedyś Vibin mini i też byłam zadowolona, bez skutków ubocznych no i fajny system stosowania (nie zapominało się o tabletce)
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Mateo 77 » 19 sie 2019, 14:39

Faktycznie, chyba najbezpieczniejsza jest antykoncepcja za pomocą prezerwatywy. Nie tylko chroni ona przed ciążą, ale też przed chorobami wenerycznymi, a w dzisiejszym świecie to dość kluczowe. Dziwią mnie osoby, które mają problem z antykoncepcją, skoro dzisiaj można zamówić nawet prezerwatywy z dostawą do domu w https://econdom.pl/k/18/prezerwatywy-na-sztuki Trzeba tylko pomyśleć wcześniej.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Mateo 77 » 19 sie 2019, 14:44

Faktycznie, chyba najbezpieczniejsza jest antykoncepcja za pomocą prezerwatywy. Nie tylko chroni ona przed ciążą, ale też przed chorobami wenerycznymi, a w dzisiejszym świecie to dość kluczowe. Dziwią mnie osoby, które mają problem z antykoncepcją, skoro dzisiaj można zamówić nawet prezerwatywy z dostawą do domu w https://econdom.pl/k/18/prezerwatywy-na-sztuki Trzeba tylko pomyśleć wcześniej.
lolipop1234
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 31 lip 2015, 23:07

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: lolipop1234 » 31 sie 2019, 18:37

Wybór bywa niekiedy ograniczony, występują przeciwwskazania kliknij i wtedy niestety jest problem.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: kamai » 13 wrz 2019, 17:00

To prawda, dlatego dobrze jest wcześniej się zapoznać z przeciwwskazaniami bo takie też oczywiście są, z antykoncepcji hormonalnej mogą korzystać tylko zdrowie kobiety. Tu http://antykoncepcjanamiare.pl/tabletki ... e-je-brac/ jest nawet bardzo ciekawa publikacja na ten temat
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: raegar » 15 wrz 2019, 17:30

Dla mnie świetnym rozwiązaniem przy tego typu tematach jest poczytanie na temat lekarstw. Polecam do tego celu naprawdę bardzo rzetelną i sprawdzoną stronę ktomalek. Znajdziecie tam informacje od treści typu: ból gardła, po opisy leków na antykoncepcję, świetna stronka!
lenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:45

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: lenka » 21 paź 2019, 23:39

Jeśli tabletki sa dobrze dobrane to absolutnie nie szkodzą. Sama biorę od dłuższego czasu belarę ,wręcz przeciwnie mnie pomogły na dokuczliwy pms.Miesiączki nie sa bolesne i nie wykrwawiam sie tak jak wczesniej. Nawet zszedł mi trądzik . Więc absolutnie mi nie szkodzą.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Jakie metody antykoncepcji stosujecie z partnerem?

Postautor: Nesi » 26 paź 2019, 23:05

Dziewczyny, a stosuje któraś z Was krążek dopochwowy PolaRing? Czytałam o nim ostatnio, kurcze, kusi mnie ta wygoda, że nie trzeba pamiętać o codziennym łykaniu tabletek - porozmawiam o tej metodzie przy najbliższej wizyty z moim ginekologiem.

Wróć do „Antykoncepcja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość