Zaliczyłam wpadkę i co dalej ???

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.
Barbaraa31
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 02 cze 2018, 09:32

Zaliczyłam wpadkę i co dalej ???

Postautor: Barbaraa31 » 26 kwie 2020, 20:08

Chciałam poruszyć bardzo trudni i dość kontrowersyjny temat jakim jest aborcja za pomocą tabletek wczesnoporonnych. Wiele kobiet ma bardzo duży dylemat czy powinna sięgnąć po taka metodę jeśli nie może z jakiś przyczyn urodzić dziecka. Myślę, że nie ma nikt prawa do oceny tych kobiet bo każda z nich jest w innej i na pewno trudnej dla siebie sytuacji. Dopiero można zrozumieć będąc na ich miejscu. Ostatnio spotkałam wiele kobiet szukających pomocy i możne nie powinnam ale wiem, że skuteczny sposób we wczesnej ciąży można bez wtajemniczania innych wykorzystać w zaciszu własnego domu. To trudna decyzja ale czasami jedyna właściwa.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Zaliczyłam wpadkę i co dalej ???

Postautor: innocent » 02 cze 2020, 22:22

Co dalej autorko to nie powiem, w każdym razie odpowiedzialność stoi po twojej stronie. A jeśli nie chcesz powtórzyć wpadki to udaj się do ginekologa i poproś o dobranie środka antykoncepcyjnego. Osobiśćie mogę powiedzieć że tabletki belara są spoko, biorę ponad rok i pomagają również w złagodzeniu PMS i zmniejszeniu obfitości krwawienia
barbab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 24 paź 2017, 22:53

Re: Zaliczyłam wpadkę i co dalej ???

Postautor: barbab » 10 lip 2020, 09:12

Myślę, że tutaj tabletka poronna jest dobrym rozwiązaniem.. Pamiętaj tylko o tym, aby zdecydować się na kurację do 9 tygodnia ciąży.. chociaż im wcześniej, tym lepiej. Poza tym, musisz znaleźć sprawdzone źródło, gdzie takową tabletkę zamówisz. Z tego co wiem, to wiele osób odradza stronę tabletka-poronna.pl ze względu na masę oszustw, więc lepiej trzymać się od nich z daleka.
babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: Zaliczyłam wpadkę i co dalej ???

Postautor: babydajna » 29 wrz 2020, 11:35

Prosisz bez wychodzenia z domu lekarza https://lekarzonline.eu o wystawienie e-recepty na tabletkę PO i za kilkanaście minut masz ją wystawioną.

Wróć do „Antykoncepcja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość