Pigułki antykoncepcyjne

Forum Antykoncepcji: prezerwatywa, pigułka, plaster, spirala - Twoja metoda antykoncepcji.
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:15

Re: Pigułki antykoncepcyjne

Postautor: Dolka920 » 03 maja 2019, 20:41

Każdy rodzaj antykoncepcji dobrze dobranej przez lekarza powinien być skuteczny. Jest mnóstwo różnych środków http://antykoncepcjanamiare.pl/antykonc ... decydowac/ ale kązda kobieta jest inna i dlatego potrzzebuje innego zabezpieczenia.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Pigułki antykoncepcyjne

Postautor: Nesi » 14 cze 2019, 02:19

Dziewczyny, a słyszałyście coś na temat tabletek Orlifique? Podobno są zalecaną metodą antykoncepcji hormonalnej przy zakrzepicy, wiecie coś na ten temat?
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: Pigułki antykoncepcyjne

Postautor: yaska » 01 lip 2019, 00:50

Nie znam niestety, nie pomogę też z zakrzepicą. Ja biorę od dawna Vibin i nie zanosi się u mnie na żadne zmiany, bo świetnie je toleruję.
lenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 04 lis 2018, 16:45

Re: Pigułki antykoncepcyjne

Postautor: lenka » 12 wrz 2019, 07:17

Mnie antykoncepcję dobrał lekarz i powiem nie było łatwo..ale teraz jestem zadowolona że je biorę. Stosuje belarę i nie miewam żadnych bóli głowy, nie dokucz mi PMS I co najwazniejsze miesiaczki juz tak mnie nie przytłaczają. To jest dla mnie najważniejsza sprawa. Warto iść do swojego ginekoloba.bo nie dosć że mamy pewne zabezpieczenie to i życie mamy łatwiejsze.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Pigułki antykoncepcyjne

Postautor: kamai » 13 wrz 2019, 14:18

Tak, bo dobór tabletek nie jest prosty, każda z nas jest inna i zupełnie inne kryteria lekarz musi brać pod uwagę. Czytałam tu http://antykoncepcjanamiare.pl/antykonc ... j-kobiety/ na ten temat i kilka informacji bardzo mi się przydało przy wyborze tabletek
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 24 lip 2019, 15:41

Re: Pigułki antykoncepcyjne

Postautor: Radzka » 24 cze 2020, 08:27

ja stosuję komputer cyklu taki: https://www.apo-discounter.pl/monitor-p ... n-09760149 ze względów zdrowotnych nie mogę korzystać z antykoncepcji hormonalnej, ogólnie jestem zadowolona z działania urządzenia i samej metody :)
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Pigułki antykoncepcyjne

Postautor: Fachowiec » 19 sie 2020, 09:07

odradzam brać pigułki… ja brałam tabletki antykoncepcyjne przez 2 lata, po odstawaniu bardzo rozregulował mi się okres… nie wiedziałam kiedy mam dni płodne itd. jakiś czas temu wykonano mi USG ginekologiczne TV (przezpochwowe) dzięki temu badaniu i monitorowaniu cyklu lekarz wytłumaczył mi jakie zmiany zachodzą w moim organizmie i obecnie się leczę, przy okazji polecam przychodnie Multimed gdzie sprawnie można wykonać różnego rodzaju badania USG

Wróć do „Antykoncepcja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość