Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Kultura, Życie Nocne Forum
dafi232
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:28

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: dafi232 » 28 paź 2019, 14:56

Za rok mam pomysł by sobie troszkę pożeglowac. To bardzo relaksujące doświadczenie i fajna przygoda. Na mazurach jest bardzo fajny czarter https://www.sailor.pl/ . Mają fajną ofertę jachtów wiec warto sprawdzic jeżeli też odwiedzacie mazury.
czcza11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 69
Rejestracja: 13 mar 2019, 13:57

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: czcza11 » 28 paź 2019, 17:27

Dobrze spędzony czas w wakacje to czas pełen radości, szczęścia, a przede wszystkim w gronie najbliższych. Postaw więc na Rodzinny Park Rozrywki Farma Iluzji koło Warszawy w którym znajdziesz wszystko to i znacznie więcej! To miejsce jest cudowne i pełne radości, więc warto je odwiedzić.
Marianski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2019, 22:18

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Marianski » 03 lis 2019, 22:19

W tym roku to już raczej nic nie zaczynam ;)
Mermagda0
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:31

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Mermagda0 » 06 lis 2019, 07:23

Teraz to już wypadałoby się powoli przygotować do następnych wakacji. Wiadomo, że załatwiając wszystko stosunkowo wcześniej będziecie mogli liczyć na lepsze ceny. Ja już nie korzystam z biur podróży, łatwo można w internecie ogarnąć wszystko. Sprawdźcie sobie choćby tu portal https://www.sunandsnow.pl Jest to wyszukiwarka apartamentów, różnych obiektów noclegowych w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach w Polsce.
Awatar użytkownika
rath.alvina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2019, 09:45
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: rath.alvina » 06 lis 2019, 09:52

Już przygotowania do następnych wakacji?
korneltic
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2019, 15:55

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: korneltic » 07 lis 2019, 15:55

hejka
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: pawi » 07 lis 2019, 17:14

Urlop zazwyczaj z mężem zaczynam od pojechania nad morze na domki w nich czujemy się swobodnie i do tego ceny są przystępne
Awatar użytkownika
mason25
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2019, 18:13
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: mason25 » 09 lis 2019, 18:18

Ja zaczynam moje wakacje już powoli w majówkę - wyjazd na parę dni w góry lub na jezioro. Potem pod koniec czerwca wypad na 7 dni nad morze, a we wrześniu kolejnym urlop za tydzień za granicę.

______________________________________
rękawice ansell
Awatar użytkownika
dekoArt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 14 maja 2018, 08:45

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: dekoArt » 25 lis 2019, 14:41

Zaczynam po świętach, szykuje mi się wypad na Safari, marzę o tym żeby zobaczyć Kilimandżaro... A w lipcu może jakieś tropiki, ale równie aktywnie :serce:
woman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 18 lip 2018, 10:55

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: woman » 30 lis 2019, 17:32

Ciekawe miejsce na urlop to Indonezja. Planując podróż z całą pewnością nie można pominąć Sulawesi, wyspy która zauroczy każdego.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Lilka2 » 10 gru 2019, 11:38

Teraz sporo osob decyduje sie na takie wakacje za granica w okresie swiatecznym. W Polsce dni sa coraz chlodniejsze wiec wyjazd do cieplych krajow to dobra sprawa :) Jednak roznie moze sie zdarzyc zwlaszcza jesli chodzi o przelot - moze byc opozniony nawet o kilkanascie godzin lub anulowany. To bardzo stresujaca sytuacja, jednak powinnismy wiedziec ze moze nam przyslugiwac z tego tytulu odszkodowanie nawet do 600 euro. Tutaj https://do600euro.pl/opozniony-lot-odsz ... czyc-czas/ dowiecie sie o czym dokladnie mowa - niestety wielu przewoznikow jest nieuczciwych ale i na to mozna znalezc sie paragraf
neon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:16

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: neon » 13 gru 2019, 09:07

Ja planuje już wakacje z wyprzedzeniem. Głównie ze względu na fakt, że mogę mieć pewność, że wszystko będzie zaplanowane dokładnie i nie na ostatnią chwilę. Z mężem wybraliśmy już nawet kierunek.Słowenia zachodnia wczasy! Co myślicie? :)
Awatar użytkownika
cummerata.wilhelm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2019, 22:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: cummerata.wilhelm » 13 gru 2019, 22:28

Ja jeszcze tak nie potrafię, bo nigdy nie wiem z kim pojadę, bo często planuję wyjazdy ze znajomymi. Możliwe, że wrzesień-październik.
Madameadame2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 29 kwie 2018, 09:01

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: Madameadame2 » 14 gru 2019, 10:51

Ja już powoli w sumie planuje moje wakacje 2020. Mam spore plany, może nie jakieś wielkie, dalekie wycieczki, ale chciałabym na takie 3 urlopy po tydzień, góra 9 dni sobie zaplanować. Nie jest to łatwa operacja logistyczna, jak trzeba pogodzić tu mój urlop i urlop męża, tak samo jakoś cenowo żeby to wyszło. Czytałam też o tym jak wygląda sprawa jeżeli chodzi o zwierzęta w samolocie, chciałabym bardzo polecieć z moim pieskiem na wakacje, jednak chyba trzeba będzie to odpuścić. Raczej tanie linie lotnicze nie umożliwiają tego pasażerom.
MacieX822
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:35

Re: Jak zaczynacie wakacje w tym roku?

Postautor: MacieX822 » 20 gru 2019, 22:26

Jeszcze trochę dni w tym roku mamy do wykorzystania:D Co powiecie na jakiś ciekawy city break, spontaniczny wyjazd? Ja zawsze jestem otwarty na takie pomysły, ale pewnie nie uda się nic ogarnąć. Znalazłem już nawet na stronie http://www.san-pas.pl/city-break-do-szt ... w-pigulce/ fajny pomysł na city breaka. Szwecja to bardzo ładne miejsce, Norwegia w sumie też:D Jednak jeżeli chodzi o zwiedzanie zimą to postawiłbym prędzej na Sztokholm. Tak więc jeżeli macie trochę czasu i chęci to czemu nie. Postawcie na podbój północy!

Wróć do „Kultura, Życie Nocne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość