Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Forum SPA - Pielęgnacja Ciała. Opinie i porady: hotele SPA, wczasy SPA, zabiegi SPA, SPA w Polsce.
Awatar użytkownika
Asaja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2019, 14:27
Lokalizacja: Słupsk

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Postautor: Asaja » 06 cze 2019, 12:25

Cześć wszystkim.. Pisze w sprawie jednego kremu na zmarszczki, bo niestety po urodzeniu, niewysypianiu się i wszystkim co się dzieje po dziecku mam okropny stan twarzy... mam wielkie zmarszczki przy oczach tzn. kurze łapki, poza tym jeszcze bruzdy przy nosie i pomiędzy brwiami.. Poszukałam czegoś naturalnego, zeby nakładać na twarz (karmię piersią) i dużo osób wspominało o mialenia. Znacie może ten krem? Warto jest w niego zainwestować? Nie ukrywam, że mam wielkie nadzieje co do niego, bo wiem, ze zmarszczki jak będą głębsze to zbytnio kremem się już nie da działać. Druga sprawa, czy was nie podrażnia, bo mam delikatną skórę i wolałabym wiedzieć co i jak działa na twarz :)
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Postautor: jankamor » 10 cze 2019, 09:48

Da się złagodzić zmarszczki?
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Postautor: luśka » 13 cze 2019, 12:14

Wiem po sobie, że jak się stosuje odpowiednie kosmetyki, z dobrym składem to i efekty są widoczne słuchajcie. Ja na urodziny sama sobie zrobiłam prezent i kupiłam https://aurashop.pl/produkt/cremorlab-s ... rszczkowy/ . Pierwszy raz używam koreańskiej marki kosmetyków, ale powiem wam że warto. Akurat ten krem ma świetny skład i w tym tkwi sekret jego działania. Wyraźnie skóra jest bardziej sprężysta, nawilżona, a zmarszczki wygładzone.
poziomka
Level 1
Level 1
Posty: 216
Rejestracja: 07 lip 2017, 14:46

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Postautor: poziomka » 17 cze 2019, 10:37

Wydaje mi się że kremy pomagają zapobiegać zmarszczkom ale jak się już pojawią to niewiele są w stanie zdziałać. Ja jak coś to chodzę na takie zabiegi odmładzające https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ i po nich zmarszczki się pięknie redukują
minella
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:52

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Postautor: minella » 20 cze 2019, 14:49

Tego nie znam bo sama uzywalam kremow kupionych na https://skinexpert.pl/sklep/?filter_kat ... zmarszczki przetestowalam je z polecenia przyjaciółki i faktycznie zdaja egzamin !
balka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 23 paź 2018, 08:48

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Postautor: balka » 20 cze 2019, 14:51

tez mi sie wydaje ze kremy sa dobre na zapobieganie lub na male zmarszczki.. nie wiem bo nie stosowalam zadnych tylko odrazu udalam sie na zabieg do Katowic do kliniki Dermed na laserowe wygladzenie. Taki efekt mi pasuje, szybko sprawnie i tanio
luizaportak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:32

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Postautor: luizaportak » 01 gru 2019, 22:20

Kosmetyki to fajna sprawa, no i taka codzienna pielęgnacja skóry, chociaż tej marki akurat nie znam. Ale i tak uważam, że warto co jakiś czas chodzić na zabiegi itp. Sama chodzę na mezoterapię do doktora Andrzeja Kępy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ingerencja w skórę jest niewielka, a kondycja skóry zyskuje :)
thartmann
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2019, 17:30

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Postautor: thartmann » 08 gru 2019, 21:18

Podobno w tegorocznym kalendarzu adwentowym z Douglas górują kremy na zmarszczki, co w sumie młodym się mało podoba
Revolution
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:35

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Postautor: Revolution » 09 sty 2020, 15:53

A jak taka Mialenia sprawdza się na nawilżanie skóry zimą? Warto?
kalinka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 19 paź 2018, 22:39

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Postautor: kalinka » 22 lut 2020, 21:07

jesli o zmarszczkach mowa, to dla mnie absolutny must have to krem przeciwzmarszczkowy z serii power bees. trafilam na niego niedawno i w sumie przypadkiem, ale bardzo spasowal mi jego sklad i kupilam, teraz nie wyobrazam sobie pielegnacji bez niego ;) zabezpiecza przed dzialaniem czynnikow zewetrznych , wygladza, ujednolica koloryt

Wróć do „SPA - Pielęgnacja Ciała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość