Ubezpiecznie

forum motoryzacyjne
kreatywny
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 14 lip 2016, 09:59

Ubezpiecznie

Postautor: kreatywny » 14 lis 2017, 11:06

Witajcie, firmy, która zaoferuje mi dobre ubezpieczenie zielona góra. Mam kilka aut i firmę, dlatego zależy mi na dobrych warunkach i holistycznym spojrzeniu na temat. Chciałabym wszystko ubezpieczyć w jednym miejscu, dlatego tylko konkretne firmy wchodzą w grę.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Ubezpiecznie

Postautor: wschodnia5 » 14 lis 2017, 19:26

Nie będziesz miał żadnych problemów z ubezpieczeniem w tej firmie https://najtaniejuagenta.pl/mtu/. Zapoznaj się z ofertą. Na pewno wybierzesz coś dla siebie. To dobra oferta, ma sporo dodatkowych opcji.
motochlopak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 16 paź 2018, 11:38

Re: Ubezpiecznie

Postautor: motochlopak » 23 paź 2018, 10:38

Wydaje mi się, że nie ma co oszczędzać na ubezpieczeniu i warto skorzystać z usług dużych, znanych i renomowanych firm. Znajomy pracuje tutaj: wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków i mówi, że podjął dobrą decyzję dopłacając do ubezpieczenia. Inaczej miał by spore problemy :zakrecony: oferując auta dostawcze na wynajem w Krakowie trzeba zawsze brać pod uwagę, że pożyczający może coś uszkodzić, w kogoś wjechać :(
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Ubezpiecznie

Postautor: Vectra34 » 19 mar 2020, 13:42

Może sprawdź sobie na stronie https://mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ Jestem pewna, że przy ubezpieczeniu kilku aut dadzą dodatkowy rabat. Dotychczas ubezpieczałam auto wyłącznie od odpowiedzialności cywilnej oraz następstw nieszczęśliwych wypadków. Od tego roku jednak zaryzykowałam prosząc o doliczenie mi jeszcze Auto Casco. Okazało się, że w pakietach wszystko jest tańsze. Nie warto mi ryzykować utratą auta, na które przecież długo odkładałam pieniądze. Czasy są takie, że najważniejsze to się dobrze ubezpieczyć. Jeśli chodzi o dom, również mam ubezpieczone chyba wszystko co się dało. Wichury, tornada, zrywane dachy, powodzie, trochę się tego nazbierało. A teraz jeszcze koronawirus. Od tego niestety chyba nie da się ubezpieczyć. Przy okazji widziałam, że na ich stronie jest też ubezpieczenie od podróży. Kiedy jest dobrze to jest dobrze, ale jak się zaczyna psuć, lepiej być na wszystko przygotowanym. Ciekawa jestem Waszego zdania i czy też korzystacie z ubezpieczeń? To czasem kilka złotych, a możemy spać spokojnie.
OECompensa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2019, 12:10

Re: Ubezpiecznie

Postautor: OECompensa » 08 kwie 2020, 11:25

Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.
kernser
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Ubezpiecznie

Postautor: kernser » 21 kwie 2020, 12:46

Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć, dlatego posiadanie ubezpieczenia jest tak ważne.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Ubezpiecznie

Postautor: trik01 » 30 maja 2020, 22:31

Wiadomo, że ubezpieczenie jest potrzebne. Wychodzę z założenia, że skoro ubezpieczam samochód na przykład albo dom, to tym bardziej muszę pomyśleć o sobie. Dlatego dla mnie bardzo ważne jest ubezpieczenie na życie , takie warto mieć. Tym bardziej, że teraz można znaleźć naprawdę dobre oferty, z różnymi wariantami do wyboru.
Deyna23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 12 lut 2019, 23:45

Re: Ubezpiecznie

Postautor: Deyna23 » 07 cze 2020, 20:12

A ja się właśnie zastanawiam się gdzie najlepiej się ubezpieczyć teraz, tym bardziej, ze moja umowa się kończy jakoś w lipcu. A fajnie by było coś dostać takiego w normalnej w miarę cenie. Nie wiem..... może tutaj http://kompleksowaochrona.pl coś mi się uda znaleźc ;) Fajnie by było. I w miare normalną składkę zapłacić a nie 1500 zł.
pigeon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 05 cze 2017, 22:18

Re: Ubezpiecznie

Postautor: pigeon » 25 cze 2020, 15:53

Myślę, że to całkiem dobra propozycja...



---
dentysta Wałbrzych
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Ubezpiecznie

Postautor: ewelina8393 » 06 lip 2020, 13:31

To mnie z kolei zastanawia taka forma ubezpieczenia, jak polisa dla dziecka, która zapewnia ubezpieczenie na wypadek śmierci rodzica. Nigdy nie wiemy, co w życiu może się przytrafić, dlatego warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie dzieci, jeśli zdarzy się jakiś wypadek.
janek3322
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2020, 11:37

Re: Ubezpiecznie

Postautor: janek3322 » 12 lip 2020, 11:41

Mój bardzo daleki kuzyn ostatnio mi powiedział żebym skorzystał z bardzo dobrego ubezpieczenia https://sm-ubezpieczenia.pl . Ja po zastanowieniu z tego ubezpieczenia skorzystałem.
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: Ubezpiecznie

Postautor: Anulaa21 » 29 paź 2020, 10:06

Pytanie tylko, jaka jest Wasza sytuacja życiowa? Od tego zależy naprawdę dużo. Właśnie dlatego powinniście w pierwszej kolejności sprawdzić ranking https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/ i samodzielnie zdecydować, w jakim kierunku pójść z wyborem Waszej polisy. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nie mielibyście zabezpieczonej w odpowiedni sposób całej rodziny. To poważna rzecz, powinniście podejść do tego tematu z rozwagą. Chodzi w końcu o to, na jakie odszkodowanie możecie liczyć w sytuacji, gdyby spotkało Was coś złego.
evie.schuppe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2020, 08:24
Lokalizacja: Starachowice

Re: Ubezpiecznie

Postautor: evie.schuppe » 04 lis 2020, 08:28

Ubezpieczenia są bardzo potrzebne, ponieważ jest to nasze zabezpieczenie w razie jakiegoś wypadku.
wkeeling
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2020, 16:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpiecznie

Postautor: wkeeling » 24 lis 2020, 16:06

Bez ubezpieczenie nie ma co jeździć, trzeba dobrać odpowiednią ofertę, która będzie przystępna cenowo.

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość