Adwokat jazda po pijaku

Forum Prawne: bezpłatne porady prawne, pomoc prawna.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Adwokat jazda po pijaku

Postautor: mariolaGT » 12 wrz 2021, 13:28

Cześć, witam. Niestety jak w temacie, chodzi mi o jadę po pijaku i adwokata, który mógłby z tym pomóc. Konsekwencje są wysokie, dlatego na pewno przydałby się adwokat, który może jakoś załagodziłby sytuację. Może kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic by się sprawdziła, tylko o nich słyszałam do tej pory. A może znacie kogoś innego?
zupal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:58

Re: Adwokat jazda po pijaku

Postautor: zupal » 20 wrz 2021, 23:50

Zadanie dla adwokata na pewno nie będzie proste, zależy też jak ta cała jazda się zakończyła. Śląsk rozumiem wchodzi w grę to na pewno w Katowicach swój oddział ma kancelaria Centrum Prawa Stanicka, sam korzystałem z ich usług w Krakowie, sprawa karna. Szczerze polecam, adwokaci z powołania, doświadczenie, profesjonalizm, odpowiednie podejście do klienta. Współpraca w moim przypadku ułożyła się pomyślnie, sprawę również udało się wygrać.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Adwokat jazda po pijaku

Postautor: trik01 » 26 paź 2021, 11:15

Sprawa nie będzie łatwa, to z pewnością. Dobry, doświadczony adwokat to podstawa. W Szczecinie to Łukasz Węgłowski jest takim adwokatem, na którym można jak najbardziej polegać nawet jeśli są to trudne, skomplikowane sprawy. Jak mój brat narobił sobie kłopotów, to właśnie p. Łukasz zajął się wszystkim.
antidotum77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2021, 21:46

Re: Adwokat jazda po pijaku

Postautor: antidotum77 » 28 gru 2021, 22:03

Podobna sprawę prowadził siostrzeńcowi adwokat mecenas Mariusz Oleżałek, ma Kancelarię w Łodzi i Warszawie. Ale polecam

Wróć do „Forum Prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość