Wentylatory

Forum Klimatyzacja: opinie, porady, problemy techniczne, oceny, wszystko na temat klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa.
Alsenas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2018, 15:17

Wentylatory

Postautor: Alsenas » 24 cze 2018, 15:27

Nadchodzą upały, czas na wynalazki! Ludzie aby się ochłodzić, wymyślają to coraz dziwniejsze pomysły. Niektórzy próbują kombinować z lodem, niektórzy z ogniwami peltiera. A jeszcze inni, robią wentylatory z butelek, które rzekomo mają chłodzić poprzez sprężanie powietrza. Przykład tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=Oh9LhrLGUc4

Jednak natrafiłem na artykuł: Czy wentylator chłodzi?

Więc dochodzę do wniosku, że jedynym sposobem na ochłodzenie się w upalne dni jest kąpiel w zimnej wodzie i klimatyzacja?
MajLov
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2018, 15:13

Re: Wentylatory

Postautor: MajLov » 27 sie 2018, 20:04

Najlepiej sprawują się wentylatory sufitowe, które pół roku temu zamawiałam na https://www.wentylatorysklep.pl/wentyla ... e,110.html . Świetnie oczyszczają powietrze i od razu człowiekowi lepiej się oddycha! I nawet pasują mi do wnętrz :)
Ola.P
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2018, 20:15

Re: Wentylatory

Postautor: Ola.P » 28 wrz 2018, 20:24

Też polecam wentylatory sufitowe. Super prawa, zapewnia super orzeźwienie szczególnie rano i wieczorem po upalnym dniu.
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Wentylatory

Postautor: gregorekrk » 11 paź 2018, 13:53

Firma gdzie aktualnie pracuje zaopatrzyła się w klimatyzacja białystok. Zamówienie zostało bardzo szybko sfinalizowane, a na dodatek bardzo miły Pan zamontował nam sprzęt i przy okazji przekazał nam jak odpowiednio z niego korzystać aby spełniał on wszystkie funkcje :ok:
sttach.boguss2
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2018, 01:06

Re: Wentylatory

Postautor: sttach.boguss2 » 03 gru 2018, 01:08

Ja mam zamontowany w domu klimatyzator od went24.pl i świetnie się sprawdza! Nie straszne mi żadne upały :D
Josicka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 sty 2019, 12:46

Re: Wentylatory

Postautor: Josicka » 14 mar 2019, 11:47

Wybór odpowiedniej wentylacji jest o wiele trudniejsze niż się może wydawać. Uważam, że każda hala produkcyjna powinna posiadać na stanie wentylatory. Ja swoje wentylatory przemysłowe kupiłem z strony - http://sursys.pl/wentylatory/wentylatory-przemyslowe. Muszę Wam powiedzieć, że działają naprawdę bardzo dobrze. Jestem zadowolony z dokonanego przeze mnie zakupu :).
MajaW
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2021, 13:01

Re: Wentylatory

Postautor: MajaW » 24 mar 2021, 13:07

mam mały magazyn (około 70m2). Latem było bardzo upalnie...postanowiłam kupić klimatyzator, ale nie wiedziałam jaki. Trafiłam na super firmę we Wrocławiu (chociaż z tego co wiem to mają też oddział w Pile), gdzie doradzają i sprzedają całe rozwiązania. Hurtownia wentylacyjno- klimatyzacyjna Centrowent . Teraz w moim magazynie latem jest przyjemnie i można pracować. Polecam! :)
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Wentylatory

Postautor: Kamilka75 » 02 sie 2021, 12:19

Wentylacja ważna sprawa, ale mnie interesuje, jakie klimatyzator do sypialni byście polecali. Mamy w domu lekkiego alergika, jak to mówią, nie jest źle, ale chcielibyśmy mu jednak troszkę to wszystko ułatwić. Dlatego właśnie o to was pytam. Bardzo mi zależy, żeby to było wiecie, porządnie i solidnie. Co wy na to?

Wróć do „Klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość