Jak dorobić na studiach?

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
PatrykWrobel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2018, 18:16

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: PatrykWrobel » 05 gru 2018, 18:18

normalnie poszukać sobie pracy wszyscy chcą zatrudniać studentów ponieważ bardziej to im się opłaca.

________________________________________

programista praca warszawa
AdrianDudek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2018, 18:27

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: AdrianDudek » 06 gru 2018, 18:29

najlepiej jest zacząć od znalezienia sobie pracy.

___________________________________________

spodnie kompresyjne męskie
KacperNowakowski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2018, 09:55

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: KacperNowakowski » 08 gru 2018, 09:56

ja pracowałem przez jakiś czas w kiosku po nocach i mi starczało na życie.

______________________________________________________

farby szkolne
GrzegorzWisniewski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2018, 00:35

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: GrzegorzWisniewski » 10 gru 2018, 00:36

ja sobie dorabiam przez internet wypełnianie ankiet itp.

___________________________________________

zenith długopis
RobertZajac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2018, 23:40

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: RobertZajac » 16 gru 2018, 23:43

ja sobie w gazecie pracę znalazłem bardzo szybko zostałem zatrudniony.

___________________________________________________________

adwokat prawo karne kraków
Awatar użytkownika
porter
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2018, 09:38

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: porter » 19 gru 2018, 10:26

Mi pomogły portale internetowe z ofertami pracy. Trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość przy szukaniu ofert i czekaniu na odzew ze strony pracodawcy. I nie należy zapominać o przygotowaniu porządnego CV - nawet, jeśli nie masz doświadczenia zawodowego, bo nigdzie jeszcze się nie pracowało, warto uwzględnić to, co się robi w wolnym czasie. Wszelkie aktywności w społecznościach typu fora internetowe, kółka dyskusyjne, grupy na FB, pisanie jakichś artykułów, newsów, recenzji, prowadzenie bloga, fanpage'a - zdziwilibyście się, ale pracodawca będzie bardziej zainteresowany, gdy zauważy, że robimy coś w wolnym czasie i rozwijamy się z naszymi zainteresowaniami. Ja tak dostałem pierwszą poważną pracę :)
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: Unika » 14 sty 2019, 14:26

Jeśli masz doświadczenie w programowaniu, to z otwartymi rękami przyjmie Cię ta firma http://www.performgroup.com/ . Za cel stawiają sobie przybliżanie fanów do różnych aspektów gry, zapewniając im dostęp do sportu w dowolnym miejscu i czasie. Praca w ich zespole wiąże się z osobistym rozwojem oraz bardzo dobrymi zarobkami. Z tego, co wiem, to szukają pilnie zdolnych ludzi.
kg1970
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2019, 16:34

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: kg1970 » 13 cze 2019, 16:38

Pamiętam, że za czasów studiów dziennych pracowałem w call center. Super przygoda, pieniądze jak na tamten czas bardzo przyzwoite i przede wszystkim elastyczny grafik pracy. Polecam ogólnie iść gdzieś w kierunku sprzedaży, bo jak się noga powinie to zawsze takie doświadczenie dobrze wygląda w cv i łatwo znaleźć pracę. Dzisiaj pracuje jako nauczyciel w liceum i jest to jedna z rzeczy o których od dawna marzyłem. Zarobki nie są fenomanalne, ale z pracą jak ze studiami- trzeba robić w życiu to co się lubi! Oprócz tego polecam znaleźć sobie uczelnie, która ułatwi ci podjęcie zatrudnienia w trakcie studiów. Przygotowanie pedagogiczne robiłem w WSKZ, i to jest doskonała opcja jeśli chcemy studiować i pracować bo wszystkie ich kierunki podyplomowe są w formie online. Pracując w szkole jako nauczyciel fizyki jestem w stanie bez problemu realizować równolegle drugi przedmiot nauczania chemii. Zachęcam do zobaczenia oferty na stronie uczelni: www.studia-pedagogiczne.pl
sisilo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 10 mar 2019, 13:12

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: sisilo » 16 lip 2019, 19:19

Ostatnio czytałem artykuł o tym i wszystko się zgadza https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,im ... 41080.html
muminekk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:17

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: muminekk » 22 paź 2019, 08:55

czasem to warto też skorzystać z takich ofert https://www.randstad.pl/program-stazowy/# . Od razu lepiej przecież pracować w miejscu które spokojnie można wpisać do cv.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Jak dorobić na studiach?

Postautor: monikabert90 » 28 lut 2020, 12:25

W czasie wakacji można też wyjechać w celach zarobkowych za granicę. Co powiecie na podróż do Włoch? Widziałam ostatnio oferty zatrudnienia w tym kraju na stronie internetowej https://pl.europa.jobs/praca-wlochy. Co Wy na to?

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość