Wybór okien, drzwi i bramy - Poznań

Dyskusje, Rozrywka
omas
Forumowicz
Forumowicz

Re: Wybór okien, drzwi i bramy - Poznań

Postautor: omas » 06 maja 2020, 14:18

hmm a znacie taką firmę ale z Krakowa?
capan
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: capan » 08 maja 2020, 13:26

ile kosztują średnio okna?
Awatar użytkownika
wilburnwaelchi
Forumowicz
Forumowicz

Postautor: wilburnwaelchi » 11 maja 2020, 09:32

Stoję przed bardzo wielkim wyzwaniem, które polega na zakupie okien. Interesuje mnie tematyka okna aluminiowe cennik. Internetowe poszukiwania odpowiedniej ceny, która trzeba zapłacić za okna zaprowadziły mnie do strony https://www.talmet.pl/rodzaje-produktow ... niowe.html Czy myślicie, że warto skorzystać z oferty tej firmy?
grazynaaa
Level 1
Level 1

Postautor: grazynaaa » 14 maja 2020, 11:54

Salon Domega na ul. Krauthofera 42 albo salon Magnat na ul. Jeżycka 27. Ja osobiście zamawiałam w Magnat ale koleżanka też zadowolona z Domegi. Zależy gdzie masz bliżej. My okna, rolety zewnętrzne i bramę garażową mamy z Oknoplastu. Drzwi też mają w swojej ofercie lepszej jakości.
bianka
Level 1
Level 1

Postautor: bianka » 28 maja 2020, 10:55

Eliska01 pisze:Hej,
Szukamy do naszego nowo budowanego domu okien, drzwi i bramy garażowej. Czy macie może dla nas jakieś konkretne podpowiedzi na kogo warto postawić i przede wszystkim gdzie można liczyć na konkurencyjna cenę i rzetelne podejście obsługi, pozdrawiam!

Jednym słowem szukasz producenta stolarki okiennej i drzwiowej. W Poznaniu przy ul. Malwowej 129 (niedaleko Cmentarza Komunalnego Junikowo) jest salon Eurocolor. Na pewno zamówisz tam okna, drzwi, bramę garażową, a nawet rolety zewnętrzne, czyli wszystko czego potrzebujesz do Twojego nowo budowanego domu. Eurocolor, jako producent, jest w stanie zrobić wszystko na wymiar i w różnych wariantach kolorystycznych. Tutaj jest strona internetowa tego salonu: https://eurocolor.com.pl/salony/poznan/. Dodatkowo oferują również montaż fabryczny, dzięki temu zyskasz pewność, że wszystkie elementy stolarki zostały prawidłowo zamontowane.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”